Рибоохоронні патрулі зафіксували понад 4 тисячі порушень за жовтень

0

Протягом жовтня рибоохоронні патрулі зафіксували понад 4 тис. порушень на 2,3 млн грн збитків.

Про це повідомляє Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Територіальні рибоохоронні патрулі у жовтні здійснили 1 108 рибоохоронних рейдів, у результаті яких виявили 4 066 порушень.

Інспектори вилучили у понад 14 тонн (14 598 кг) водних біоресурсів та 5 276 одиниць заборонених знарядь лову, а також затримали 125 транспортних засобів.

За період рейдів складено та направлено до судів 1 643 справи для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще 24 справи суди направили для відкриття кримінальних проваджень

«Сума збитків, завданих рибному господарству протягом місяця, склала понад 2,3 млн грн. З них 421 тис. грн зафіксувало Управління оперативного реагування, 284 тис. грн – Київський рибоохоронний патруль, 280 тис. грн – Запорізький рибоохоронний патруль та 238 тис. грн – Азовське басейнове управління. Дякую всім інспекторам за проведену рибоохоронну роботу. Громадян закликаю дотримуватися встановлених правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам нашої держави», – наголошує Ярослав Бєлов.

Найбільшу кількість порушень зафіксували в Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Київській областях та в Азовському морі.

Нагадаємо, що з першого листопада 2019 року в більшості українських водойм почала діяти осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. У переважній кількості областей вона триватиме до початку нересту 2020 року, в деяких – до кінця зимового періоду.