Climate FieldView™ почала співпрацювати з CLAAS

0

10 листопада компанія CLAAS оголосила про глобальне партнерство з Climate Corporation, підрозділом цифрового сільського господарства компанії «Байєр» і платформою цифрового сільського господарства FieldView™.

Про це повідомляє прес-служба «Байєр».  

У рамках партнерства клієнти FieldView, які використовують CLAAS TELEMATICS, в одному місці отримають безпечний міжхмарний доступ до автоматично згенерованих аналітичних даних – звітів та карт врожайності, середньої вологості зерна, а також до цифрових записів про оброблюване поле.

Завдяки поєднанню автоматично згенерованих даних із сільськогосподарського обладнання, загальнодоступних даних та прогнозних моделей Climate Corporation аграрії зможуть використовувати інструменти науки про дані для роботи на своєму підприємстві. 

«Аграрії десятиліттями збирають дані зі свого сільськогосподарського обладнання. Те ж стосується даних про погоду, ґрунти, врожайність – цей список можна продовжувати та продовжувати, – каже Майк Стерн, генеральний директор Climate Corporation та керівник напряму цифрового сільського господарства Аграрного підрозділу «Байєр». – Ці набори даних стають ще більш цінними для наших клієнтів, коли їх можна поєднувати з передовими інструментами штучного інтелекту, які ми розробляємо, щоб допомогти підвищити прибутковість та зменшити ризики для їхніх господарств. Партнерство з CLAAS спрощує цей процес, допомагаючи аграріям у всьому світі використовувати цифрові інструменти для підвищення своєї продуктивності».

Використання науки про дані у сільському господарстві допомагає аграріям з економічними показниками й створює значні переваги для довкілля. Обладнання та цифрові інструменти для точного землеробства дозволяють аграріям вести господарство за приладами та застосовуватинасіння, добрива, пестициди та воду лише там та тоді, де вони найбільш необхідні.