Аграрії обирають «Агрінол»!

0

Торік виробник мастильних матеріалів, компанія «Агрінол», провела серію публічних тестувань своїх олив на іноземній техніці! Результати – оливи Агрінол жодним чином не поступаються, а за деякими параметрами навіть перевершують «імениті» аналоги! – такий висновок дала незалежна лабораторія. Це, мабуть, єдиний випадок на українському ринку, коли виробник публічно тестує свою продукцію із залученням ЗМІ та незалежної лабораторії! Про це Agroexpert’у розповів Олександр Рижак, представник компанії «Агрінол».

Не боялися проводити публічні випробування на такій дорогій техніці? Адже Ви заливали свої оливи в нову самохідну техніку, вартість якої є дуже високою.

Усі застереження щодо використання наших олив у дорогій техніці були зняті ще в 2013 р., коли «Агрінол» отримав допуски на відповідність CES основним специфікаціям моторних олив від виробника двигунів CUMMINS. Тоді були протестовані та погоджені такі класифікації виробництва «Агрінол»: 15W40 CH-4/SJ, 15W40 CH-4, 15W40 CI-4 – це відповідає класифікаціям CES 20071, CES 20072, CES 20077 і CES 20078 відповідно.

Олександре, Ваша компанія є провідним виробником мастильних матеріалів в Україні. Чи є специфіка в мастил для агропромислового комплексу? І в чому вона полягає?

Так, компанія «Агрінол» не лише провідний виробник, а й провідний постачальник мастильних матеріалів в Україні. Машинобудівна, аграрна, металургійна – це ті галузі, які завжди були для нас ключовими й упродовж років ми досягли в них серйозних результатів. У нас є багатий позитивний досвід проведення ефективних програм із підтримки та забезпечення якісної роботи обладнання та техніки.

Ми тісно співпрацюємо з провідними аграріями нашої країни і всі вони переконались на власному досвіді в якості наших мастильних матеріалів, професійності фахівців і легкості взаємодії з різних питань, як фінансових, так і технічних.

Кожен із учасників аграрного ринку України може простежити результати публічних випробувань олив виробництва «Агрінол» на іноземній техніці найвідоміших світових виробників. Ми достатньо «голосно» і відкрито висвітлювали це в засобах масової інформації.

Специфіка мастильних матеріалів для агропромислового комплексу така ж сама, як і в інших галузях виробництва. Особисто наша компанія пропонує агровласникам широкий спектр моторних олив, з урахуванням особливостей застосування, а також гідротрансмісійні оливи різних категорій.

Нещодавно з’явилась цікава лінійка специфічних олив для комерційного та транспорту, що виконує допоміжні роботи в аграрному секторі.

Про мастила Агрінол можна друкувати окрему статтю. Вітчизняні аграрії вже застосовують наші комплексні літієві мастила в іноземній техніці і ближче до середини поточного сезону ми обов’язково опублікуємо результати, якими з нами обіцяли поділитись власники техніки.

А де ще, крім техніки, застосовують оливи і мастила аграрії? І що їм може запропонувати вітчизняний виробник?

У разі, коли аграрії мають власні виробництва (елеватори,зерносховища, пелетне виробництво тощо) вони додатково використовують індустріальні, гідравлічні, енергетичні оливи, а також різного роду мастила. Компанія «Агрінол» може і пропонує всі види зазначених вище олив та мастильних матеріалів як для вітчизняного, так і іноземного обладнання.

Що впливає на ціну оливи? І чому така велика різниця в ціні на різні бренди?

Зазвичай ціна формується, відштовхуючись від загального рівня вартості базових нафтопродуктів та хімічних компонентів, що застосовують у виробництві кінцевого продукту. Але велика різниця в ціні на різні бренди обумовлена маркетинговими особливостями. Тому дуже часто покупець змушений переплачувати за мастильні матеріали тільки тому, що в рекламі продукту або на етикетці він бачить відому, «розкручену», іноземну назву, а не те, що міститься всередині. Такий покупець діє досить стереотипно, але останнім часом компанія «Агрінол» дедалі більше переконує розумного власника змінити свої уявлення щодо відношення ціни та якості на мастильні матеріали і ми неодноразово доводили це на практиці.

Що з Вашого досвіду Ви можете порадити аграріям, як заощадити, але при цьому не завдати шкоди дорогому обладнанню?

Перш за все, хотілось би порадити бути уважним під час переходу техніки на нові оливи та мастильні матеріали. Нещодавно в мене сталась цікава історія на базі одного полтавського підприємства. За моєю порадою вони почали застосовувати оливу моторну 15W40 CI-4 нашого виробництва замість традиційних вітчизняних олив. Через декілька днів використання аграрії зателефонували і сказали, що техніка веде себе, м’яко кажучи, незрозуміло. Ми, звісно, відреагували дуже швидко: виїхали на місце, відібрали арбітражні проби, проаналізували. В результаті невеличкого технічного розслідування з’ясувалось, що до цього техніку перед заміною мастил та інших витратних матеріалів якісно не промивали. Цього не було зроблено також і перед застосуванням нашої оливи. Тож ми порадили власникам вжити деякі необхідні заходи. Після чого напруження було зняте, техніка почала відмінно працювати. Нині співпраця триває і це підприємство й надалі використовує моторну оливу Агрінол 15W40 CI-4. А наші нові партнери придбали для своєї техніки комплексне літієве мастило Агрінол Ligrease EP 2 і також задоволені якістю.

Тому всім бажаючим охоче радимо заощаджувати без завдання шкоди власному обладнанню і для цього, як мінімум, консультуватися зі спеціалістами, які пропонують Вам ті чи інші товари або послуги. Краще звертатись безпосередньо до виробника і в цьому випадку для будь-якого аграрного підприємства компанія «Агрінол» є ідеальним партнером зі співпраці в технічних, економічних та інших питаннях.