Цьогоріч активність компанії ТОВ АК Фаворит наповнена новими цілями досягненнями та перемогами.

0

На початку року компанія стала членом UCAB (УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ АГРАРНОГО БІЗНЕСУ) компанія Фаворит входити в п’ятірку членів асоціації виробників вітчизняної сільгосптехніки які представленні в клубі. ТОВ АК Фаворит та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» розробили спільний план дій спрямований на покращення умов ведення аграрного бізнесу в Україні та закордоном.

Дана співпраця зараз необхідна як ніколи, тільки об’єднавшись виробники та аграрний бізнес можуть подолати разом виклики сьогодення (розблокування кордонів, підтримка у налагодженні ділових зав’язків, підтримка на державному рівні, аналітична підтримка, участь компанії в конференціях та клубних заходах це та багато іншого) ця взаємодія між компаніями доводить що компанія Фаворит стрімким темпом вийшла на рівень виробництва техніки якість та функціональність якої відповідає світовим вимогам. Світові виробники такі як: HORSCH, PÖTTINGER, KUHN, Great Plains ,LEMKEN, AMAZONE, MZURI, та багато інших вже є членами клубу, та активно взаємодіють з аграріями. FAVORIT теж доводить що ми активно підтягуємось до цього рівня.

Цього місяця ТОВ АК Фаворит прийняла участь в засіданні асоціації Украгромаш, та Федерації роботодавців України. Компанія Фаворит одноголосним рішенням стала членом асоціації! Комерційний директор компанії Валерій Кольцов представив компанію поділився інформацією про багаторічний досвід роботи, чим займаємось зараз, та виокремили цілі та задачі компанії в спільній співпраці.

Під час засідання обговорили державну програму часткової компенсації вартості техніки та обладнання для АПК, яка стала складовою Національної платформи «Зроблено в Україні».

– Про сприяння розширенню експорту через організацію участі вітчизняних виробників у профільних закордонних міжнародних виставках. Ці та інші питань обговорили за для підтримки Українських виробників, та подальшої співпраці з аграріями!

Кожного дня ми шукаємо рішення щоб наша продукція стала більш доступнішою для Українського аграрія та гідно представляла державу на міжнародному ринку!

На спортивних досягненнях компанія ФАВОРИТ» теж лідирує, в Фіналі команда стала ПЕРЕМОЖЕЦЕМ ЧЕМПІОНАТУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ «ДОНАТ ЛІГА» СЕЗОНУ 2023/2024 р.р. СЕРЕД КОМАНД «ДРУГОЇ ЛІГИ».

В Фінальній боротьбі по пенальті перемогу виборола наша команда!

Даний чемпіонат проходив на підтримку ЗСУ. Багато емоцій було на протязі всього часу. Всі команди грали на найвищому рівні і боролися до останнього.

За час проведення було зібрано і передано більше ніж 300000 грн, на підтримку ЗСУ.

Всім героям які боронять нашу країну слава!

Весняно-польовий сезон вже розпочався, підготовано достатню кількість зернових та просапних сівалок, дискових борін, та лущильників, культиваторів просапних та суцільного обробітку, розкидачі успішно реалізовані, підготовлено велику кількість запасних частин, та додаткового обладнання що пришвидшить дефектування техніки нашого виробництва. Сервісна служба компанії, розробила чіткий план запуску техніки, все максимально під лаштовано для весняної посівної. На початку року проведено ряд зустрічей, навчань, щороку це 150 продавців і техніків зі всієї дилерської мережі. Проведення таких масштабних навчань є важливим заходом для компанії Фаворит, адже у компанії дбають про якість надання сервісних послуг у всій мережі. Для сервісних інженерів важливим є розуміння сучасних потреб фермерів, а саме вчасність сервісу, здатність попередити поломки, адекватна комунікація з інженерами господарств, це ключові питання підтримки які ми надаємо аграріям!

По переду на нас чекає ще багато новинок техніки, нові досягнення та перемоги!