Вітчизняна сільгосптехніка буде дешевшати

0

Уряд України затвердив постанову про порядок здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва для аграріїв на 25% задля оновлення машинно-тракторного парку сільгоспвиробників.

Про це повідомляє АПК-Інформ.

«Постановою удосконалюється та уточнюються окремі норми та положення порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, зокрема в частині надання можливості сільгосптоваровиробникам отримати компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних у жовтні-листопаді 2019 року, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік на означені цілі», – зазначають у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Кошти спрямовуватимуться через уповноважений банк, який підпише з Мінекономіки меморандум про загальні засади співробітництва.

«Компенсація надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі 25% вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ)», – додали в міністерстві.