Профілактичні засоби для потреб медиків від БФ «Майбутнє» та KSG Agro

0

Благодійний фонд Сергія Касьянова «Майбутнє» та KSG Agro придбали та спрямували профілактичні засоби для потреб медиків Дніпропетровського обласного контрольно-пропускного пункту в селі Ляшківка.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Першочергово, лікарям направили 30 захисних костюмів, 300 масок та 5 літрів концентрату антисептичної рідини.

«Саме медики потребують першочергової допомоги в боротьбі з невидимим ворогом – коронавірусом, оскільки знаходяться на передовій зустрічі з COVID-19, – сказав засновник БФ «Майбутнє» та голова Наглядової ради агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов, – Зрозуміло, що в умовах панічних настроїв, низького фінансування медицини  та ажіотажу навколо засобів профілактики, лікарі входять в групу ризику та фактично залишаються один на один з коронавірусом. Ми спрямували першу партію профілактичних засобів, та надалі робитимемо все можливе для допомоги медикам, аби вони мали змогу ефективно діагностувати та лікувати наших людей».

Село Ляшківка у Царичанському районі Дніпропетровської області в період карантину визначено обласним контрольно-пропускним пунктом  на в’їзді до Дніпропетровської області з Полтавської, Харківської та Київської областей, що зустрічає мешканців Дніпропетровщини, які прибувають з-за кордону. Тут медики обласного центру забезпечують огляд, встановлення діагнозу та визначають подальшу долю обстежених. Останніми днями на цьому КПП пройшли обстеження сотні трудових мігрантів, що повертаються з Польщі та інших європейських країн.