Стрімко зростає інтерес фермерів до вуглецевої програми AgreenaCarbon

0

Виплата з боку компанії Agreena фермерам за другий рік урожаю демонструє, що вуглецеві сертифікати допомагають фінансувати та пришвидшувати перехід фермерів до регенеративних практик.

Участь фермерів у програмі AgreenaCarbon зросла в 4 рази за 2022 рік врожаю, а збільшення кількості сільськогосподарських угідь існуючими учасниками програми призвело до 20% зростання загального портфеля Agreena.

Копенгаген, Данія, 14 червня 2023 р.

Компанія Agreena, чия платформа з ґрунтового вуглецю є найбільшою в Європі, охоплюючи 16 країн, і яка розроблена, щоб допомогти фермерам фінансувати їх перехід до регенеративних практик, сьогодні оголосила результати свого другого року врожаю і другої щорічної дострокової виплати європейським фермерам – учасникам програми. Кількість зареєстрованих гектарів зросла в 10 разів порівняно з попереднім роком, а участь фермерів зросла в 4 рази. Agreena виплачує найбільші на сьогоднішній день виплати фермерам за програмою ґрунтового вуглецю в розмірі від 32 до 36 євро за очікуваний вуглецевий сертифікат залежно від регіону, що на 45% більше, ніж минулого року. Компанія є піонером в галузі природних методів видалення ґрунтового вуглецю. Відповідні сертифікати незабаром будуть доступні на ринку для компаній, які хочуть взяти участь у переході світових фермерів до методів, які допомагають подолати зміни клімату, втрату біорізноманіття та майбутнє продовольчої безпеки.

Хоча поглинання вуглецю в сільському господарстві було визначено як одне з найкращих рішень для масштабування кліматичних заходів через його доступність і негайний вплив, основною перешкодою для впровадження є високі початкові витрати для фермерів. Використовуючи добровільний вуглецевий ринок (VCM) для перетворення зусиль з кліматично-сприятливих методів землеробства у високоякісні вуглецеві сертифікати, Agreena забезпечує новий потік доходу для фермерів. Фермери теж бачать вигоду. Двадцять відсотків річного приросту гектарів у портфоліо Agreena припало на те, що існуючи фермери-учасники додали більше землі до програми.

«Agreena вводить на ринок нову категорію вуглецевих сертифікатів, і для створення та масштабування знадобиться час, але фермери не можуть чекати – їм потрібен надійний і ліквідний платіж, щоб покрити витрати на перехід», – сказав Саймон Халдрап, генеральний директор Agreena. «Саме тому Agreena бере на себе прорахований ризик і платить фермерам кожного року врожаю. Тим не менш, вуглецеві сертифікати є лише частиною рішення, і для швидкого переходу фермерів світу на регенеративні методи потрібне поєднання стимулів».

Фермери та компанії, які покладаються на вуглецеві сертифікати за свої зусилля, пов’язані із ESG та сталим розвитком, знаходяться в різних часових умовах. Продаж сертифікатів може тривати рік або більше після того, як результат буде підтверджено. Варіант дострокової виплати Agreena для фермерів заповнює цей розрив. Фермери, які беруть участь у програмі Agreena, вирішують, як вони хочуть використовувати сертифікати, які вони створюють, і один із цих варіантів полягає в тому, щоб отримати оплату невдовзі після закінчення року врожаю, щоб допомогти покрити їхні попередні витрати. Дострокова виплата базується на ринкових цінах на момент викупу. Добровільний вуглецевий ринок та ціни на високоякісні вуглецеві сертифікати продовжують зростати, тому будь-яким прибутком від продажу сертифікатів Agreena ділиться з фермерами.

Вуглецеві сертифікати Agreena є результатом заходів, що фермери вживають для поглинання додаткового вуглецю з атмосфери в своїх ґрунтах і в той же час зменшують власні викиди за допомогою таких практик, як no-till або зменшений ґрунтообробіток. Компанія розробила програму, яка заслуговує на довіру, яка відповідає останнім науковим дослідженням Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC) і визнаним принципам Добровільного вуглецевого ринку (VCM), і налагодила відносини з сільськогосподарськими партнерами та фермерами по всій Європі.

Нещодавно компанія Agreena створила свій корпоративний підрозділ, який наглядає за продажами сертифікатів, MRV (моніторинг, звітність та верифікація викидів) і рішеннями щодо ризиків. Agreena співпрацює з покупцями сертифікатів, щоб адаптувати, структурувати та масштабувати портфелі з усього інвентарю компанії, створеного за моделлю активів, які вже продані та торгуються на традиційних фінансових ринках.

«Наш перший урожай високоякісних вуглецевих сертифікатів походить від фермерів у Центральній Європі та щойно був доступний для попереднього продажу в обмеженій кількості», — сказав Фредерік Аагаард, директор Agreena з вуглецевих ринків. «Ми раді, що можемо сприяти участі компаній у фінансуванні цієї подорожі для фермерів».

Кінцевий термін реєстрації в програмі Agreena у 2023 році швидко наближається. Фермери мають час до 30 червня, щоб занести дані цьогорічного врожаю, і можуть розрахувати свій потенціал прибутку та подати заявку, заповнивши цю форму на веб-сайті Agreena. Більше інформації про програму та її роботу можна знайти тут.

Agreena очікує, що в міру того, як Добровільний вуглецевий ринок (VCM) продовжує рости та розвиватися, ринок побачить постійний розвиток, пов’язаний із сертифікацією та новими стандартами. Сертифікати Agreena щодо скорочення викидів ПГ і видалення вуглецю акредитовані відповідно до стандарту ISO 14064-2 і наразі проходять сертифікацію Verra VCS. Результати очікуються до кінця цього року.

Про Agreena

Agreena розкриває потенціал видалення ґрунтового вуглецю та природного капіталу для фінансування переходу фермерів до відновлюваного сільського господарства. Працюючи в тісній співпраці з фермерами-партнерами на 16 європейських ринках і розвиваючись, AgreenaCarbon є провідною в Європі ґрунтовою вуглецевою платформою. У поєднанні з провідними на ринку технологіями супутникового моніторингу, рішення Agreena можуть підтримати фермерів, компанії та уряди на шляху до вуглецево-нейтрального чистого споживання.