Новий блок керування з можливістю попереднього вибору – KRONE PreSelect

0

Компанія Krone представляє новий блок управління – KRONE PreSelect, завдяки якому можна попередньо вибирати гідравлічні функції навісного обладнання та керувати ними за допомогою клапанів керування, встановлених у тракторі. Тепер такими електронними функціями, як коригування опорного тиску, можна керувати безпосередньо з кабіни трактора. Виробник пропонує два варіанти виконання: KRONE PreSelect DS 50 – новий блок управління з можливістю попереднього вибору в новому дизайні та як альтернативу – блок керування KRONE PreSelect Digital із з’єднувальним кабелем для підключення до системи ISOBUS, встановленої в тракторі. У цьому випадку перегляд і попередній вибір гідравлічних функцій відбувається через термінал ISOBUS в тракторі. Цей спосіб керування машиною вирізняється високою гнучкістю, оскільки можливе перемикання між PreSelect DS 50 та PreSelect Digital. Спочатку блок керування KRONE PreSelect з’явиться на вже відомих комбінаціях косарок KRONE EasyCut B 870, B 1000 та B 950 Collect, а в майбутньому він буде інтегрований і до інших груп машин.

KRONE PreSelect DS 50

Блок управління KRONE PreSelect DS 50 виконано у сучасному дизайні в стилі DS 100. Він безпосередньо підключається до роз’єму машини та до електроживлення 12 В у кабіні машини. Блок керування KRONE PreSelect DS 50 розрахований на ергономічне одноручне керування за допомогою мембранних клавіш. Так, на комбінаціях косарок можна попередньо обирати різні гідравлічні функції, наприклад, одно- або двосторонній підйом косарних агрегатів, регулювання робочої ширини чи відкидання/повернення у вихідне положення поперечних стрічкових транспортерів, а потім виконувати ці функції за допомогою пристроїв керування, встановлених у тракторі. Світлодіодні індикатори стану показують положення приводних механізмів (активний/неактивний), транспортне положення косарних агрегатів та вибрані гідравлічні функції. Опірний тиск косарок і швидкість поперечних стрічкових транспортерів відображаються на дисплеї, їх можна коригувати за допомогою клавіш «мінус» та «плюс».

KRONE PreSelect Digital

Блок управління KRONE PreSelect Digital виконує ті самі завдання, що й KRONE PreSelect DS 50. Відмінність полягає в тому, що з ним постачають кабель для зв’язку навісного обладнання з ISOBUS у тракторі, завдяки чому перегляд і попередній вибір виконують на терміналі ISOBUS. Таким чином, гідравлічні функції навісного обладнання можна спочатку вибрати за допомогою електричного блока керування KRONE PreSelect Digital на терміналі ISOBUS, а потім виконувати за допомогою сервоклапанів у тракторі. Символи відображають обрані функції. 

Крім того, в KRONE PreSelect Digital додатково передбачено лічильник годинника і відображається кількість обертів косарки. Натисканням на символи на дисплеї можна скоригувати опорний тиск та швидкість поперечних стрічкових транспортерів. Велика перевага цього блока управління полягає у можливості попереднього вибору функції та управління пристроєм за допомогою важеля керування трактора, пов’язаного з системою ISOBUS. Завдяки такому рішенню стало зручно керувати всіма функціями трактора й машини за допомогою одного джойстика, навіть якщо навісне обладнання не має ISOBUS.

Каптаж 1:

KRONE PreSelect DS 50 на косарці Krone EasyCut B 1000 (Фото: Krone)

Новий блок керування з можливістю попереднього вибору – KRONE PreSelect

Каптаж 2:

KRONE PreSelect DS 50 на косарці Krone EasyCut B 1000 (Фото: Krone)

Новий блок керування з можливістю попереднього вибору – KRONE PreSelect

Каптаж 3:

KRONE PreSelect Digital: управління косаркою Krone EasyCut B 1000 через термінал ISOBUS

(Фото: Krone)

Новий блок керування з можливістю попереднього вибору – KRONE PreSelect

Каптаж 4:

За допомогою KRONE PreSelect Digital можна попередньо вибрати функцію та керувати блоком керування за допомогою кнопок AUX на важелі приводу з підтримкою ISOBUS на тракторі, не змінюючи захвату

(Фото: Krone)

Новий блок керування з можливістю попереднього вибору – KRONE PreSelect