Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont співпрацюють для обміну передовими селекційними технологіями

0

ICRISAT та Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, співпрацюють для обміну передовими селекційними технологіями з метою підвищення врожайності с/г культур, які забезпечують мільйони людей продуктами харчування.

 

12 квітня 2018 р. Міжнародний науково-дослідний інститут сільськогосподарських культур напівпосушливої тропічної зони (International Crops Research Institute for the Semi-Arid Tropics, ICRISAT) та Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, підписали багаторічну партнерську угоду з метою зміцнення продовольчої безпеки шляхом поліпшення продуктивності сільськогосподарських культур, що дають їжу мільйонам людей. Угода передбачає обмін сучасними селекційними технологіями.

 

Рамковий договір про партнерство підписали Пітер Карберрі, виконуючий обов’язки Генерального директора ICRISAT, і Том Грін, Старший науковий директор Corteva Agriscience™. Спільне використання технологій охоплює редагування геному CRISPR-Cas, адаптацію методів трансформації до нових культур і застосування інформації про біохімічні реакції рослин з метою підвищення продуктивності та якості сільськогосподарських культур. Компанія DuPont Pioneer, яка входить до складу Corteva Agriscience™, надасть доступ до інтелектуальної власності, матеріалам і ноу-хау, пов’язаним з CRISPR-Cas і трансформацією рослин.

 

Карберрі, який також є директором Глобальної дослідницької програми CGIAR з бобових і зернових культур для районів незрошуваного землеробства (GLDC), заявив: «ICRISAT і Corteva Agriscience™ поділяють цілі розробки інноваційних технологій та їх втілення в сільськогосподарські продукти наступного покоління в інтересах малих фермерських господарств в посушливих районах. Такі партнерства між державними та приватними компаніями вкрай актуальні і критично важливі для досягнення бажаного ефекту та успіху Програми GLDC».

 

Том Грін, Corteva Agriscience™, повідомив: «Ми з нетерпінням чекаємо можливості застосування передових технологій, таких як CRISPR-Cas, для вирішення складних проблем виробництва сільськогосподарських культур і проблем з якістю продукції для кінцевого споживача. Поєднання досвіду наших вчених і нових технологій відкриває перспективні напрямки для досліджень і селекції культур, які не отримують достатньої уваги, хоча ці культури забезпечують мільйони людей їжею».

 

«Завдяки спільним зусиллям вчених Corteva Agriscience™ та ICRISAT ми отримаємо стрімкий розвиток технологій для підвищення продуктивності культур і впровадження більш ефективних технологій ведення сільського господарства для малих фермерських господарств», – зазначив Пуджа Бхатнагар-Матура, головний дослідник ICRISAT і співавтор науково-дослідного плану.

 

«В ході співпраці наші досвід і знання будуть доповнювати один одного. Як тільки ми почали обговорення науково-дослідницького плану, спільна робота прискорилася і співробітництво швидко встановилося», – заявив Амитабх Моханти, головний дослідник Corteva Agriscience™ і співавтор науково-дослідного плану.

 

План співпраці щодо селекції таких культур, як сорго і просо, був затверджений на зустрічі під час церемонії вручення Всесвітньої продовольчої премії 2017 року, коли Генеральний директор ICRISAT Девід Бергвінсон і Том Грін з Corteva Agriscience™ виклали загальну концепцію дослідницької роботи, цільові показники і доступні технології для реалізації рішень.

 

Corteva Agriscience™ застосовує CRISPR-Cas як передовий селекційний інструмент для виведення сільськогосподарських культур з більшою екологічною стійкістю, продуктивністю і життєздатністю. Компанія визначила керівні принципи застосування CRISPR-Cas, включаючи можливість надання компаніям, що бажають розвивати сільськогосподарську продукцію з використанням CRISPR-Cas, доступу до інтелектуальної власності, технологічних можливостей, інфраструктури та наукових знань.

 

 

Про Міжнародний науково-дослідний інститут сільськогосподарських культур напівпосушливої тропічної зони

Міжнародний науково-дослідний інститут сільськогосподарських культур напівпосушливої тропічної зони є некомерційною, неполітичною організацією, яка веде сільськогосподарські дослідження для розвитку регіонів Азії та Центральної Африки спільно з широким колом партнерів по всьому світу. Напівпосушливими тропічна зона охоплює 6,5 мільйона гектарів в 55 країнах; на цій території проживає більше 2 мільярдів чоловік, з них 644 мільйони за межею бідності. Інновації ICRISAT допомагають бідним регіонам перейти від злиднів до процвітання за рахунок насичення ринків і управління ризиками – стратегії під назвою «Інклюзивний ринковий розвиток» (lMOD). Штаб-квартира ICRISAT знаходиться в Гайдарабаді, провінція Телангана, Індія, а два регіональні центри і шість представництв розміщені в Центральній Африці. Інститут є членом Консультативної групи з міжнародних сільськогосподарських досліджень.

 

Про Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™                  

Corteva Agriscience™ , Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™ (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз’єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience™ забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо. Більше інформації можна знайти на сайті www.corteva.com.

Слідкуйте за Corteva Agriscience™ на Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter и YouTube.