Демопоказ посівного комплексу Maschio Gaspardo CORONA 600 на полях Черкащини

0

Днями компанія АМАКО проводила демопоказ посівного комплексу Maschio Gaspardo CORONA шириною захвату 6 м, який агрегатувався з трактором Massey Ferguson 8737 номінальною потужністю 340 к.с. Висівали ярий ячмінь в нормі 270 кг/га разом з внесенням у рядки нітромофоски 50 кг/га.

За бажанням господарства з Черкащини трактор було налаштовано на робочу швидкість 13 км/год через пізню оранку та нерівну передпосівну культивацію. Хоча завод рекомендує працювати від 15 км/год. Витрата пального при цих налаштуваннях склала 6,7 л/га, а чиста продуктивність посівного комплексу – 6,6 га/год. Тобто при двозмінній праці оператора реально закривати 105,6 га в день. А якщо дотримуватись рекомендованої заводом швидкості – навіть 120 га в день! Потрібно вибудувати лише відмінну логістику.

Серед переваг посівного комплексу Maschio Gaspardo CORONA 600 ми виділимо наступні:

  • підготовка посівного ложе та посів за одну операцію;
  • центральний бункер на добрива та насіння у співвідношенні 40/60%;
  • електропривід висівних апаратів з нормою висіву насіння до 350 кг/га та добрив 550 кг/га;
  • висівна секція з гідравлічним регулюванням притискного зусилля – до 160 кг;
  • поліуританові прикочуючі колеса та вставки, які не піддаються налипанню вологого ґрунту
  • транспортна ширина 3 м.

Встигніть замовити і Ви демонстрацію комбінованої сівалки CORONA від Maschio Gaspardo в себе на полі! Деталі – у представника АМАКО за номером телефону (095) 274-98-27 або в найближчому регіональному представництві компанії.