HORSCH з рекордним оборотом в своїй історії

0

HORSCH Maschinen GmbH в 2017 році збільшив свій  оборот до 356 млн. євро, що стало новим рекордом в історії компанії. Порівняно з попереднім  2016 роком (300 млн. євро) ріст становить 19%.  Цей успіх став можливим завдяки синергії цілого ряду факторів. Покладене  в основу філософії компанії прагнення діяти, перш за все,  в інтересах клієнта, дозволяє HORSCH в усіх сферах свого бізнесу створювати  сучасні, інноваційні та необхідні рішення для обробітку  ґрунту, посіву, захисту рослин та внутрішньогосподарської логістики, які знаходять свого споживача на всіх важливих світових аграрних ринках збуту.   

Особливо варто відмітити, що все ширший набір опцій дозволяє створювати індивідуальні конфігурації машин HORSCH для конкретних потреб кожного господарства. Відразу цілий ряд новинок і перспективних розробок  компанії було представлено на минулій виставці  Agritechnica в Ганновері. Ці фактори в поєднанні з налагодженою сервісною підтримкою завдяки міцному партнерству  з ексклюзивними високопрофесійними дилерами забезпечує клієнтам  HORSCH в усьому світі своєчасну доставку  і надійний супровід самої сучасної техніки,  максимально адаптованої до місцевих ґрунтово-кліматичних умов  та господарських вимог.

Успіх еще раз підтверджує, що HORSCH являється одним з підприємств, які найбільш динамічно розвиваються в сфері сільськогосподарського машинобудування в світі. Доля експорту (80% в 2017 році) в загальному обороті  компанії  зросла  як у відносних, так і в абсолютних  показниках. Об’єм продажів на ринку в Німеччині (20%) також суттєво збільшився. На країни  Східної Європи припадає 53% від загального обороту компанії, при цьому абсолютним лідером за темпами приросту являється Україна. 20% обороту припадає на країни Західної Європи  та 7% на інші країни. В глобальному масштабі відмічається значний ріст попиту  на машини та обладнання HORSCH, наслідком чого стало відкриття виробництва в Китаї та Бразилії. Не дивлячись на відносний спокій останні роки  на ринках  США та Канади,  HORSCH продовжує з перспективою на майбутнє інвестувати в північноамериканський ринок. 

За останні роки збільшилась кількість персоналу і складає 1600 працівників в усьому світі. Портфель замовлень на 2018 рік уже сформовано. Це дає підстави прогнозувати подальший ріст обороту поточного року.  Щоб забезпечити попит на  машини HORSCH відповідними пропозиціями, компанія продовжує масштабно інвестувати в розширення виробничих потужностей на всіх німецьких підприємствах. В Роннебурзі вже скоро відкриється ще один виробничий цех, а виробництво обприскувачів в Ландау  до осені практично збільшиться вдвоє. 

Після старту нового виробництва в Росії восени минулого року, на черзі масштабне розширення матеріально-технічної бази  HORSCH в Україні. Також в Бразилії буде збільшено виробничі потужності. Активізуючи свою діяльність щодо популяризації  систем землеробства HORSCH на північноамериканському ринку, з метою проведення виробничих дослідів та практичних навчань минулого року було придбано демонстраційне господарство в Іллінойсі, самому центрі «кукурудзяного поясу» США. Перші дні практичного землеробства HORSCH в США відбудуться вже цього року. В цьому році також буде проведено Міжнародні дні практичного землеробства  HORSCH на території садиби Зітценхоф в Баварії. В період з середини травня по липень тут очікують приїзд декількох тисяч зацікавлених фермерів  та землевласників разом з дилерами HORSCH з усього світу.

  Для багатьох клієнтів HORSCH став за останні роки на багато більше, ніж просто виробником і постачальником самої сучасної сільгосптехніки. Сьогодні традиційний аграрний сектор піддається серйозній критиці з боку суспільства. Аграрії повинні налагодити прямий і об’єктивний діалог зі споживачами. І в зв’язку з цим, HORSCH є дуже дієвою платформою для ведення такого діалогу на всі актуальні теми сучасного сільського господарства. Завдяки своїм дієвим маркетинговим інструментам, таким як: семінари, дні поля та практичного землеробства, а також запровадженню доступних сучасних цифрових інновацій,  HORSCH прочиняє  двері в майбутнє розвитку  землеробства. Поступове впровадження таких новинок, як Apps, навігаційних систем в рільництві, пунктирного висіву зернових культур (система SingularSystem отримала  «золоту медаль» від Німецького Аграрного Співтовариства) укріплюють глобальний імідж HORSCH як творця сучасних рішень для виробництва екологічних продуктів харчування.