Складання тюків стало ще розумнішим Krone пропонує автоматичне укладання тюків із GPS-контролем для BaleCollect

0
DCIM100MEDIADJI_0644.JPG

Кожному фермеру і підрядному підприємству добре відомо, що після збирання врожаю тюки слід якнайшвидше завантажити. Щоб значно спростити цю процедуру, компанія Krone розробила систему укладання для візка-підбирача тюків BaleCollect, керовану GPS. Це дало змогу автоматично складати зібрані на візку тюки під прямим кутом до напрямку руху за вільно програмованими лініями.

Нове рішення для Krone BaleCollect працює дуже просто: під час першого об’їзду території оператор зберігає в пам’яті до п’яти ліній A-B, а всі тюки, зібрані до цього моменту, автоматично поміщаються на ці лінії під час подальшої обробки. Великою перевагою цієї технології є те, що тюки лежать на певних лініях під прямим кутом до напрямку руху і тому можуть бути завантажені дуже швидко та ефективно – без будь-яких істотних маневрів. Ще одним плюсом є суттєве зниження навантаження водія, оскільки раніше йому доводилося вручну регулювати й контролювати момент укладання тюків, щоб усі вони перебували на одній лінії.

Завдяки автоматичному розміщенню тюків на полі, керованому GPS, наступна логістика може бути значно ефективнішою, а відтак стало можливим скоротити витрати, наприклад, за рахунок зменшення часу роботи навантажувача, витрати дизельного палива та робочого часу. Не варто недооцінювати і фактор безпеки, адже завдяки точно визначеним точкам розміщення тюків на полі можна їхати набагато безпечніше, особливо на звивистих ділянках або розворотній смузі. Також неможливо просто не помітити тюки на великих площах. І останнє, але не менш важливе: суттєве скорочення кількості проходів також позитивно впливає на ущільнення ґрунту, що своєю чергою сприяє кращій якості ґрунтообробітку та вищій урожайності.

Bildunterschrift:

Для ефективної логістики тюків: кероване через GPS автоматичне укладання тюків поперек напрямку руху тепер компанія Krone пропонує для BaleCollect. Foto: Krone