Інноватори шукатимуть рішення в сфері Agro Security для чотирьох провідних українських агрохолдингів

0

26 квітня на території Unit. City відбудеться Idea Garage Agro Security, організований Agrohub за підтримки Агроскоп Інтернешнл. Інноваторам і стартап-командам вперше буде запропоновано знайти рішення конкретних проблем у сфері агробезпеки для чотирьох провідних агрохолдингів “МХП”, “Мрія”, “Agricom Group” і “ІМК”.

Юлія Порошенко, засновник Agrohub, розповідає про ключової мети Idea Garage Agro Security: “Якщо ми говоримо про можливість знайти вирішення актуальної задачі бізнесу, то Idea Garage, «гаражі» – прекрасний інструмент. Цей гараж – унікальний, відразу чотири великих компанії озвучили одну проблему – безпеку, контроль над процесами. Я дуже розраховую, що ми знайдемо рішення з тими інноваторами, що прийдуть 26 квітня “.

Ментори і експерти агрохолдингів будуть спільно з командами тестувати ідеї. А успішні рішення зможуть бути реалізовані на базі найбільших агрокомпаній України. У фіналі найкраща з представлених ідей принесе команді 10 000 гривень.

Участь у заході безкоштовна. Обов’язкова реєстрація: https://goo.gl/forms/JfwnplfVuNLPQC9B3

______________________________

Agrohub – проект з розвитку агроінновацій. Його мета – покращити ефективність українського агросектора за рахунок впровадження нових технологій, паралельно допомагаючи інноваторам реалізувати свій потенціал.

«Агроскоп Інтернешнл» – частина міжнародної групи компаній Origin Enterprises, яка вже понад 15 років працює з українськими агровиробниками і забезпечує безперебійну роботу господарств протягом всього циклу вирощування культур. Компанія є передовим партнером аграрія, що надає високотехнологічні рішення вирощування польових культур, що включають лабораторні дослідження, розробку рекомендацій по харчуванню рослин і застосуванні засобів захисту, добрив і насіння, технологічний супровід протягом сезону вирощування і поради професійних агрономів.