Парк техніки ІМК побільшав на 6 обприскувачів John Deere

0

Компанія «Агротек», офіційний дилер «Джон Дір» в Україні, нещодавно продала на взаємовигідних умовах 6 самохідних обприскувачів John Deere R4038 стратегічному клієнту – «Індустріальній молочній компанії» (ІМК). Офіційна церемонія передачі техніки відбулася у Київській філії ТОВ «Агротек» 16 березня.

 

Керівник Київської філії ТОВ «Агротек» Михайло Грувман відзначив, що за останні роки, незважаючи на економічну кризу та політичну ситуацію в країні, компанії вдалося не просто наростити обсяги продажів, поліпшити свої позиції на ринку, але й увійти в ТОП-5 агросервіс-дилерів в Європі. Звісно, цього успіху не досягти б без надійних партнерів.

Генеральний директор ТОВ «Джон Дір Україна» Ігор Кутовий зазначив, що в складних економічних умовах сторонам вдалося дійти консенсусу і знайти варіанти для фінансування купівлі інноваційної техніки.

Генеральний директор John Deere International Дірк Штратманн запевнив, що техніка надійна, та ще й сервісні інженери «Агротеку» готові і вдень, і вночі підтримувати клієнта. «Придбання техніки – це тільки перший крок, оскільки дуже важливо навчитися технікою правильно керувати, щоб вона працювала максимально ефективно».

Генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса зауважив, що цього року компанії вперше вдалося знайти оптимальне вирішення питань «ціни і сервісу», закуповуючи сільськогосподарську техніку. За останні 3 роки компанія повністю модернізувала парк комбайнів та посівної техніки. Наразі йде модернізація тракторів і обприскувачів. «Ми не купуємо техніку, ми купуємо технології», – наголосив пан Ліссітса.

Директор Прилуцького кластера ІМК (ТОВ «Агроком») Олександр Вержиховський, який отримав ключі від машин і навіть спробував керувати новим обприскувачем, розповів, що до вибору техніки були активно залучені представники всіх виробничих служб, включаючи механізаторів, які безпосередньо працюватимуть із цими машинами.

В обов’язковому за процедурами компанії тендері брали участь 7 міжнародних виробників. За словами директора з виробництва ІМК Владислава Лавриненко, на користь вибору саме John Deere вплинула висока якість внесення препаратів, що забезпечується поліпшеною конструкцією і стабілізацією штанги обприскувачів, а також економія коштів, яку досягають завдяки більшому баку для робочого розчину (3800 л), можливості автоматичного відключення секцій на розворотах (оператору більше не потрібно вручну відключати секції). Інтегрована система прямого впорскування препаратів для змішування, що виконується без зупинки машини, можливість працювати на підвищених швидкостях, система Load Command, яка дає змогу заправити бак із швидкістю 850 л/хв допомагають економити час, що теж дуже актуально для великих господарств. Важливо, що завдяки системі Spray Star є можливість застосовувати елементи точного землеробства (варіабельний контроль рівня витрати робочої рідини за різної швидкості руху машини, коли будуть уведені карти полів, то точність розподілення пестицидів контролюватиметься автоматично згідно з картою), Boom TracPro (система, яка автоматично контролює висоту машини відповідно до висоти оброблюваної культури) тощо. «У нас 137 тис. га, на яких ми вирощуємо соняшник, пшеницю, сою, кукурудзу. Ці культури потребують неодноразового нанесення препаратів, мінімум – тричі. У нас є і свої обприскувачі, але орієнтуємося на нові машини, тобто на нові технології», – додав Владислав Лавриненко. «Цьогоріч на одну машину плануємо навантаження на рівні 50 тис. га. Нові обприскувачі будемо використовувати в усіх кластерах ІМК».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here