Оприлюднено новий нефінансовий звіт МХП: підсумки 2017 року

0

2 липня на офіційному сайті Групи МХП www.mhp.ua було оприлюднено нефінансовий звіт компанії за підсумками роботи у 2017 році «Інновації задля сталого розвитку». У документі консолідовано інформацію про діяльність холдингу та основні досягнення за минулий рік, а також анонсовано плани на наступний.

З 2016 року МХП оприлюднює досягнення Групи в нефінансовому звіті на своєму сайті. У цьому документі компанія розкриває показники впливу своєї діяльності на довкілля, оприлюднює основні зміни в структурі холдингу, окреслює нові вектори корпоративної соціальної відповідальності та звітує про важливі досягнення за рік, що минув. Зокрема, торік розпочато будівництво другого біогазового комплексу проектною потужністю 12 МВт на базі «Вінницької птахофабрики», відкрито новий переробний завод у Словаччині. МХП здійснив крок уперед і став рушієм змін вітчизняного АПК. Холдинг зробив суттєвий внесок у розвиток соціальної сфери, за що його було визнано одним з кращих і найефективніших вітчизняних підприємств 2017 року і відзначено нагородою в конкурсі КСВ-ініціатив за «Сталий розвиток міст та спільнот». З кожним роком збільшується кількість і сума грантів, а також розширюються територіальні межі конкурсу мікрогрантових проектів для сільського підприємництва «Село: Кроки до розвитку». Торік на соціальні ініціативи МХП спрямував понад 110 млн грн.

«Щорічний нефінансовий звіт — це діалог між компанією і стейкхолдерами. Наш успіх — результат консолідації зусиль злагодженої команди співробітників холдингу, членів громад, громадських організацій, представників бізнесу та місцевої влади, об’єднаних спільною метою. Минулий рік показав, наскільки масштабною стала наша діяльність. Ми розширили межі співпраці зі всіма зацікавленими сторонами, збільшили потужності виробництва і досягли поставлених цілей. Щоб забезпечити сталий розвиток, ми маємо зосередити свої зусилля, насамперед, на ефективному використанні усіх видів ресурсів — від матеріальних до інтелектуальних — і шукати нові шляхи та можливості. Нинішні досягнення холдингу — це основа наступних здобутків, долучитися до яких може кожен», — зауважила Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій МХП.

У 2018 році МХП планує впровадження програми СЕД, Qlik Sense для тиражування BI-системи, консолідація фінансової та управлінської звітності, впровадження порталу клієнтів e-commers, а також розроблення мобільних додатків для покращення обміну даними та багато інших.

 

 

Примітка:
Редакція журналу Agroexpert та ресурсу www.agroexpert.ua не являється автором матеріалів, розміщених у розділі «Новини компаній» та не несе відповідальність за їх достовірність.