KWS розпочинає бізнес з насіння овочевих культур й придбаває компанію Pop Vriend Seeds

0

Компанія KWS будує довгострокову стратегію на зростаючому ринку овочевих культур / планує створення власних селекційних програм / голландська компанія Pop Vriend Seeds є лідером ринку насіння шпинату та виступає ключовим елементом у створенні нового напрямку діяльності компанії / позитивний внесок у прибуток в результаті придбання вже в перший рік Айнбек, 19 червня 2019 р.: Насіннєва компанія KWS SAAT SE (Міжнародний ідентифікаційний номер цінних паперів ISIN: DE0007074007, «KWS») оголосила сьогодні про підписання угоди про придбання Pop Vriend Seeds (Андейк, Нідерланди). Pop Vriend Seeds є лідером на ринку насіння шпинату та пропонує перспективний асортимент насіння інших овочевих культур. Компанія була заснована в 1956 році, стрімко зростає, досягла обороту близько 75 мільйонів євро у 2017/2018 фінансовому році та рентабельності з показниками вище середніх. Таке придбання посилить подальше зростання товарообігу та фінансових показників KWS, а також сприятиме досягненню стратегічних цілей. Очікується, що угода буде укладена до 1 липня 2019 року. 

Насіння овочевих культур формує новий напрямок діяльності 

Обсяг ринку насіння овочевих культур оцінюється в п’ять мільярдів євро на рік з тенденцією до зростання. Основними факторами світового споживання овочів є підвищення свідомої потреби населення в здоровому та насиченому вітамінами харчуванні, також зростання світового населення. Стратегічною метою компанії KWS є становлення на ринку насіння овочевих культур в довгостроковій перспективі. Для цього, в найближчому майбутньому, компанія планує здійснювати поетапні інвестиції. Стратегія ґрунтується на створенні власного напрямку селекції овочевих культур та досягненні органічного зростання разом з виробництвом та продажем ліцензованих сортів овочевих культур. Цей новий напрямок з виробництва насіння овочевих культур буде керуватися з Вагенінгена (Нідерланди), інноваційного регіону з розвитку нових сортів овочевих культур. 

З придбанням Pop Vriend Seeds компанія KWS робить важливий крок в своєму стратегічного розвитку. «Ми щиро вітаємо наших нових колег у KWS і з нетерпінням чекаємо на продовження успішного розвитку діяльності разом з нашими новими колегами та клієнтами Pop Vriend Seeds», — каже д-р Хаген Дуенбостель, Генеральний директор компанії KWS. «Завдяки цьому придбанню KWS позиціонує себе на економічно привабливому та зростаючому ринку, що слідує тенденціям здорового харчування. Понад 160 років ми успішно займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур і цей досвід допоможе розвивати нашу діяльність і в бізнесі насіння овочевих культур.» 

«Ми дуже раді угоді з KWS, сімейною компанією, яка має багаторічну історію й досвід в селекції рослин. KWS прагне продовжувати й розвивати наш бізнес з Андейку, що є гарною новиною для наших співробітників, їх сімей та наших клієнтів по всьому світу», — додає Лара Тіммерман, Генеральний директор компанії Pop Vriend Seeds.