Компанія DuPont Pioneer увійшла до рейтингу ТОП-15 роботодавців України з найвищим показником підтримки ґендерної рівності

0

Більше 100 українських роботодавців було оцінено під час національного опитування “Індекс Корпоративної Рівності -2017” з метою вивчення корпоративної політики, правил та практики анти-дискримінації на робочому місці

 

КИЇВ, Україна, 25 червня 2018 року – Компанія DuPont Pioneer, яка є попередником новоствореного Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont – Corteva  Agriscience™, потрапила у номінацію «Найкраще місце для роботи» згідно «Українського Індексу Корпоративної Рівності України – 2017» із максимальною оцінкою 100 балів за критерієм ґендерної рівності. Це дозволило Pioneer увійти до списку ТОП-15 роботодавців, які демонструють свою прихильність та відданість принципам недискримінації за ґендерною ознакою.

Індекс Корпоративної Рівності України (надалі – Індекс) був заснований у 2014 році, як потужний інструмент для вивчення корпоративної політики, правил та практик приватних компаній в країні для заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності відповідно до зобов’язань України щодо Угоди про асоціацію з ЄС, яка повністю вступила в силу з 1 вересня 2017 року.

Індекс складається з чотирьох блоків інформації: 1) загальні інформація про компанію;                  2) інформація про захист від дискримінації за статевою ознакою; 3) інформація про захист від дискримінації за ознакою обмежених фізичних можливостей; 4) захист від дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Компанії, які набрали більше ніж 52 балів у середньому за всі три блоки, визнані найкращим місцем для роботи. Загальна оцінка Pioneer досягла 77 балів  з максимальним рівнем 100 балів за ознакою ґендерної рівності.

В Україні DuPont Pioneer вперше увійшла до такого списку, але глобально компанія вже давно займає лідируючі позиції в подібних рейтингах в усьому світі. Компанія зобов’язується розширювати власні можливості, залучаючи більше різноманітних талантів. Метою компанії є прискорення росту бізнесу шляхом створення яскравого та інклюзивного середовища, яке цінує та розвиває активну, цілеспрямовану, різноманітну робочу силу з основною цінністю  “Повага до людей”.

Oлена Дуніна, Директор ТОВ «Піонер Насіння Україна»; Фінансовий керівник в Україні, Білорусі та Центральній Азії Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont: «Кожен співробітник робить унікальний та цінний внесок у нашу компанію. Ми шукаємо людей, які привносять іншу точку зору, бачення та розуміння, з метою розширення нашого погляду на світ, та на сільськогосподарську галузь. Corteva Agriscience™ продовжує підтримувати дружню культуру своїх попередників, заохочуючи інновації та поважаючи індивідуальні відмінності. Ми віримо, що різноманітні точки зору, досвід та бачення наших співробітників роблять гарні ідеї кращими”.

Тимур Левчук, Виконавчий директор Індексу Корпоративної Рівності: “Індекс Корпоративної Рівності в Україні був призначений допомогти компаніям адаптуватися до нових умов та забезпечити захист своїх працівників від дискримінації. З одного боку, відповідаючи на запитання Індексу, компанія може побачити слабкі сторони власної політики та зрозуміти, які процедури  або практики не відповідають необхідним стандартам. З іншого боку, ми пропонуємо компаніям повну підтримку впровадження Європейських анти – дискримінаційних стандартів. Дякуємо таким міжнародним корпораціям, які формують світові стандарти та впроваджують їх тут, де вони стають чудовим прикладом для українських компаній».

Corteva Agriscience™,Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, продовжує підтримувати корпоративні цінності та корпоративну рівність, як один із основних принципів формування команди глобально та, зокрема, в Україні.

Повний Індекс Корпоративної Рівності України – 2017 доступний за посиланням https://cei.org.ua

 

 

Примітка:
Редакція журналу Agroexpert та ресурсу www.agroexpert.ua не являється автором матеріалів, розміщених у розділі «Новини компаній» та не несе відповідальність за їх достовірність.