АГРОТРЕЙД розпочала посівну соняшника та кукурудзи

0

Перша техніка Групи АГРОТРЕЙД виїхала на поля 8-го квітня. Посівну кампанію розпочато на тиждень раніше запланованих термінів через недостатню вологість ґрунту. Крім того, аграріям довелось внести зміни і в технологію обробки землі.

Про це повідомляє прес-служба АГРОТРЕЙД.

«Гербіциди вимагають дрібної структури ґрунту, наразі цього важко домогтися. Це не критично, проте ми замінили культиватори на дискові борони-лущильники, які допомагають боротися з ґрунтовою кіркою», — повідомив  Олександр Овсяник, директор агропромислового департаменту Групи.

Нині на полях Харківської, Сумської, Полтавської та Чернігівської областей працюють близько 50 агрегатів компанії: техніка для підготовки ґрунту, сівалки та обприскувачі.

Ярі пшеницю та ячмінь посадили два тижні тому. Короткострокові приморозки, які пройшли Україною, не принесли  значної шкоди. Але через дещо пригнічений стан культур внесення гербіцидів на поля з пшеницею відтерміновано на 10 днів.

Підприємства Групи працюють із дотриманням протиепідемічних правил безпеки. Проводиться регулярне інформування співробітників щодо заходів протидії поширенню коронавірусу. Кожен із працівників забезпечений індивідуальними засобами захисту та антисептиками. Аби обмежити контакти людей, було прийнято рішення закрити їдальні на підприємствах. У приміщеннях люди сидять на відстані не менше двох метрів один від одного. Приймання відвідувачів відбувається в окремих кімнатах з  підвищеними вимогами до дезінфекційних заходів.

До 5-го травня планують завершити посівну. Очікується, що цього року найкращий врожай дасть соняшник, адже він пристосований до посухи та інших складних умов.

Також компанія вирощує органічну продукцію. 2500 гектарів у Харківській області засіють горохом, гірчицею, кукурудзою, соняшником, озимою пшеницею та ячменем. Роботи планується виконати до 25-го квітня.