Здоров’я саду: погляд зсередини

0

Cадівництво з кожним роком стає все дедалі перспективнішою галуззю української агроіндустрії як на ринку свіжої продукції, так і на ринку переробної сировини. Тому правильний вибір і своєчасне використання якісних фунгіцидів є особливо важливим для  вирощування плодових культур та винограду.

За даними дослідників, високу ефективність показує застосування фунгіцидів системного способу дії: по-перше, вони швидко проникають в усі частини рослини, по-друге – не змиваються водою, що дає подовжений ефект препарату; нарешті, завдяки потраплянню діючої речовини одразу до систем життєдіяльності рослини вони забезпечують лікування та захист навіть необроблених ділянок та нового приросту.  Високу ефективність за цими показниками показує системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії виробництва ГК «UKRAVIT» «Захисник» (тіофанат-метил, 500 г/л).

Препарат поєднує одночасно профілактичні, лікувальні та викорінюючі властивості. Його діюча речовину миттєво поглинають надземні вегетативні органи рослин, акропетально (знизу вгору) поширюється по всіх її системах і гальмує поділ клітинного ядра грибка, внаслідок чого він припиняє дихати і гине. Окрім швидкого «стоп-ефекту», дія «зсередини» забезпечує подовжену дію – до 2 тижнів, що дозволяє захистити навіть новий приріст культур і забезпечує їхній нормальний подальший розвиток.

«Захисник» здатний контролювати широкий спектр грибкових захворювань садових культур: у виноградниках – оїдіум, сіру гниль, у насадженнях яблуні, груші та персика – борошнисту росу, паршу, моніліоз, кучерявість листя. Виноград, яблуня та груша вимагають до 3 обробок, персику вистачає однієї. Обприскування бажано проводити за сприятливих погодних умов, що забезпечить подовжену стабільну дію і ефективно захистить врожай.

 

Примітка:
Редакція журналу Agroexpert та ресурсу www.agroexpert.ua не являється автором матеріалів, розміщених у розділі «Новини компаній» та не несе відповідальність за їх достовірність.