Нова техніка New Holland на українському ринку

0

Віктор Марченко, канд. техн. наук, Agroexpert (Україна)

Компанія New Holland провела демонстрацію нових зразків своєї техніки, яка дедалі частіше з’являється на українському ринку. Захід відвідали журналісти провідних аграрних видань та зацікавлені аграрії.

Показ техніки відбувся на базі компанії «Полетехніка» – одного з офіційних дилерів New Holland в Україні. Демонстрували декілька моделей колісних тракторів різної потужності та зернозбиральні комбайни. Акцент було сфокусовано на новому колісному тракторі T7.315 та оновленому зернозбиральному комбайні CR9.80 Revelation.

Трактор T7.315

У тракторах T7.315 гармонійно поєднуються висока потужність, інноваційні технічні рішення, електронні технології, висока паливна економічність, максимальний комфорт, безпека й універсальність. На тракторах T7.315 встановлені дизельні двигуни робочим об’ємом 6728 см3, які за частоти колінчастого вала 2100 об./хв розвивають номінальну потужність 300 к.с., а максимальна становить 313 к.с. Максимальний крутний момент 1282 Н*м двигуни підтримують у досить широкому діапазоні частоти обертів двигуна – від 1200 до 1700 об./хв.

На тракторах T7.315 встановлена безступінчаста коробка передач CVT Autocommand із подвійним зчепленням, що дає змогу плавно змінювати швидкість від 30 м/год до 40 км/год. Ця система передає крутний момент без розриву потоку потужності. Завдяки цьому трактор незалежно від навантаження працює з постійною швидкістю.

Насос гідравлічної системи має продуктивність 165 л/хв, а для приводу машин стандартно передбачено до 8 пар гідровиводів. Максимальна вантажопідйомність задньої навіски становить 11,6 т, а передньої – 5,8 т. Встановлений ECO BВП дає змогу суттєво заощадити паливо, оскільки необхідні обороти ВОМ 540/1000 можуть досягатися не лише за 2200 об./хв, а й за 1600 об./хв. На замовлення трактор можуть обладнувати переднім ВВП.

Зернозбиральний комбайн CR9.80 Revelation

Нове покоління комбайнів CR9.80 Revelation – черговий етап розвитку двохроторної технології обмолочування та сепарації Twin Rotor, якою New Holland понад 40 років тому здійснив прорив на ринку машин для збирання врожаю. Завдяки цьому продуктивність комбайнів CR9.80 збільшилася на 10% порівняно з найближчими попередніми аналогами.

Комбайн CR9.80 оснащено надзвичайно ефективним новим шестициліндровим дизельним двигуном, який розроблено компанією FPT Industrial – дочірньою структурою New Holland Agriculture. Він розвиває потужність 517 к.с.

Підвищенню продуктивності сприяють високоефективні ротори Twin-Pitch Plus, обладнані 75-міліметровими билами. Вони дають змогу комбайнам працювати навіть в умовах підвищеної вологості. Зручно та швидко виконується переналаштування комбайна із дрібнозернових культур на кукурудзу або навпаки. Регульовані лопаті роторів нової конструкції за великої урожайності споживають менше потужності.

Комбайни нової серії CR9.80 мають у своєму оснащенні нову систему обробки незернової частини врожаю, яка дає змогу подрібнювати солому ще ретельніше та рівномірно розподіляти її на ширину до 13,7 м, що регулюється дистанційно з кабіни.

Комбайни обладнують запатентованою системою розкидання соломи та полови Opti-Spread™, яка прийшла на зміну системі класичної конструкції. Потужність гідромоторів її приводу зросла на 25%, а в оснащені з’явились V-подібні лопатки та скребки.