КВС-УКРАЇНА оголошує про початок будівництва другої черги насіннєвого заводу

0

“КВС-УКРАЇНА” розпочинає будівництво другої черги свого комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Потужності KWS в Україні мають і будуть збільшуватися – цьому рішенню сприяє зростаючий попит від наших клієнтів та плани розвитку компанії» – йдеться в повідомленні.

Для компанії є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. То ж друга черга насіннєвого заводу дозволить розширити існуючі можливості та збільшить переваги для наявних та майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння. Існуючі потужності дозволяють виробляти 300-350 тисяч мішків насіння в рік, а після завершення будівництва другої черги потужності збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600-700 тисяч помаранчевих мішків.

«Як відповідь на зростання попиту на високоякісне насіння селекції KWS,  беручи до уваги наш німецький виважений підхід, зваживши всі за і проти, провівши переговори з міською громадою, ми вирішили розпочати планування та запуск нового будівництва», – розповідає Генеральний директор ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Олександр Федоров під час проведення робочої зустрічі 30 вересня 2021 року на заводі між представниками штаб-квартири KWS та міcцевого самоврядування.

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з існуючою, першою чергою,  у Кам’янці-Подільському на існуючій ділянці у 8,5 гектарів.

«Друга черга насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця будуть створені для запуску другої черги.

Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Але перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, плануємо закінчити у вересні 2022 року”, – повідомляє начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшника ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Юрій Хамайдюк.