Krone розширює модельний ряд ворушилок із зубцями OptiTurn

0

Компанія Krone доповнює модельний ряд Vendro чотирма новими причіпними роторними ворушилками із робочою шириною від 9 до 11,20 м під назвами Vendro T 900, Vendro T 1020 та Vendro T 1120 (усі з двоточковим навішуванням), а також Vendro C 1120 (із поворотним дишлом або триточковим навішуванням). Нові ворушилки будуть доступні наступного сезону.

Завдяки двоточковому (або триточковому на Vendo C 1120) навішуванню нові типи ворушилок придатні для зчеплення із тракторами потужністю від 50 к.с. і вище. Ще один плюс: усі нові моделі Vendro у стандартній комплектації оснащені концепцією ротора Krone OptiTurn. Машини ідеально копіюють рельєф завдяки роторним копіювальним колесам, розташованим дуже близько до зубців, у поєднанні з запатентованими тривимірної форми зубцями Krone OptiTurn, які бездоганно підбирають урожай і максимально точно розподіляють скошену масу.

Ще одна перевага концепції Krone OptiTurn – універсальність машин, оскільки їх можна використовувати як для ворушіння, так і для розпушування. Залежно від виду застосування кут розкидання просто регулюється за допомогою чотирьох щаблів. Вертикальний кут розкидання означає інтенсивну обробку, тупий кут розкидання застосовують для ворушіння корму для його підсушування.

Крім того, керувати новими моделями Vendro T дуже зручно та комфортно. Завдяки складанню за допомогою циліндра подвійної дії консоль і шасі переводяться із транспортного в робоче положення блискавично шляхом послідовного перемикання. Тобто виробникам вдалося повністю уникнути помилок керування, і тепер розблоковувати консоль за допомогою тросового приводу не потрібно.

Транспортне шасі також модернізували, що не лише значно збільшило дорожній просвіт у транспортному положенні, а й скоротило час складання. А освітлювальний компонент під час роботи відтепер піднімається і залишається чистим під час транспортування дорогами.

Нові моделі Vendro у стандартній комплектації оснащені гідравлічним пристроєм граничного розкидання, яким зручно керувати безпосередньо з сидіння трактора. За допомогою центрального гідроциліндра на тязі граничного розкидання робочі колеса повертаються. Зручне безступінчасте регулювання кута повороту коліс роторів зліва направо дає змогу повертати машину вгору схилом і водночас активно протидіє дрейфу на схилі. Відтак можна дуже добре переворушувати корм навіть на найкрутіших схилах і, до того ж, він розподіляється по всій робочій ширині.

Багаторазово випробувані компоненти 

У новій лінійці Vendro, як і у всіх своїх ворушилках, Krone використовує повністю механічний приводний механізм. Привод складається із головного редуктора з муфтою вільного ходу, пальцевих муфт OctoLink, що не потребують обслуговування, а також герметично закритих редукторів ротора, яким потрібне мінімальне обслуговування. Компоненти з оптимізованою вагою не лише зменшують загальну вагу машини, але й забезпечують виняткову легкість руху, не обмежуючи стабільності та функціональності ворушилки.

Vendro C 1120 та Vendro C 1120 Plus

Vendro C 1120 має різні варіанти навішування: у стандартній комплектації вона оснащена поворотним дишлом та зчіпною петлею (40 мм) для верхнього й нижнього навішування, опційно машину обладнують тягово-зчіпним пристроєм із кульковою головкою 80 мм або маятниковим причіпним пристроєм. У варіанті Vendro C 1120 Plus ворушилка оснащена триточковим навішуванням.

Складання та розкладання роторів на Vendro C 1120 також контролюється за допомогою послідовного перемикання, що забезпечує стійкість навіть на схилах. На Vendro C 1120 у стандартній комплектації стоять шини 10,0/75-15,3, а ширші (15,0/55-17) доступні як опція.

Тракторист може швидко встановити необхідну робочу висоту за допомогою ручки; а за бажанням доступне центральне гідравлічне регулювання з кабіни трактора. Особливість Vendro C 1120 – завдяки системі шасі транспортні колеса використовуються як передні колісні колеса під час роботи в полі. Оскільки транспортні колеса розташовані дуже близько до робочого радіусу зубців OptiTurn, вони прямують точно контуром ґрунту, що, своєю чергою, забезпечує зразкове згрібання і високу якість корму.

Ще однією комфортною функцією Vendro C 1120 є гідравлічне розвантаження транспортної осі, що входить до стандартної комплектації Vendro C 1120 Plus. Інтелектуальне розподілення ваги забезпечує чисту й стабільну роботу на розворотній смузі та запобігає небажаному ефекту тертя. Для зручнішої роботи Vendro C 1120 також доступний із захисним фартухом, який гідравлічно складається, для обмеження розкидання на краях поля. Він встановлений з правого боку за напрямком руху.

Короткий огляд технічних даних

Vendro T 900

Робоча ширина: 9,00 м

Транспортна ширина / довжина: 2,90 / 3,92 м

Кількість роторів: 8

Діаметр ротора: 1,50 м

Кількість граблин на роторі: 6

Причіпний пристрій: двоточковий

Гідравлічні з’єднання: 2 циліндри двохсторонньої дії

Споживана потужність: від 37 кВт/50 к.с.

Vendro T 1020

Робоча ширина: 10,20 м

Транспортна ширина / довжина: 2,90 / 3,85м

Кількість граблин на роторі: 10

Діаметр ротора: 1,38 м

Кількість граблин на роторі: 5

Причіпний пристрій: двоточковий 

Гідравлічні з’єднання: 2 циліндри двохсторонньої дії

Споживана потужність:від 40 кВт/55 к.с.

 

Vendro T 1120

Робоча ширина: 11,20 м

Транспортна ширина / довжина: 2,95 / 3,85 м

Кількість роторів: 10

Діаметр ротора: 1,50 м

Кількість граблин на роторі: 6

Причіпний пристрій: двоточковий

Гідравлічні з’єднання: 2 циліндри двохсторонньої дії

Споживана потужність: від 40 кВт/55 к.с.

 

Vendro C 1120

Робоча ширина: 11,20 м

Транспортна ширина / довжина: 2,99/5,00 м

Кількість роторів: 10

Діаметр ротора: 1,50 м

Кількість граблин на роторі: 6

Причіпний пристрій: поворотне дишло з зчіпною петлею / опційно причіпний пристрій із кульковою головкою / маятниковий причіпний пристрій 

Гідравлічні з’єднання: 1 циліндр односторонньої дії / 2 циліндри двохсторонньої дії

Споживана потужність:від 40 кВт/55 к.с.

 

Vendro C 1120 Plus

Робоча ширина: 11,20 м

Транспортна ширина / довжина: 2,99/5,00 м

Кількість роторів: 10

Діаметр ротора: 1,50 м

Кількість граблин на роторі: 6

Причіпний пристрій: триточковийіз пружиноюрозтягування

Гідравлічні з’єднання:1 циліндр односторонньої дії / 2 циліндри двохсторонньої ді

Споживана потужність: від 40 кВт/55 к.с.