Кращі практики no-till зберуться в Києві

0

Спеціалізована конференція «Лабораторія no-till – NTLAB19» відбудеться 15–16 лютого 2019 року в Києві. Подія є унікальною можливістю отримати нові знання «з перших рук» від українських і світових лідерів щодо технології no-till. Це чудова нагода поспілкуватися з людьми, які тривалий час практикують систему no-till, вміють вирішувати завдання, з якими ніхто раніше не стикався. Це люди, котрі вже домоглися значних результатів у аграрному бізнесі й готові поділитися практичним досвідом із учасниками заходу.

Під час роботи лабораторії прозвучать доповіді на такі теми: «Відновлення природного закону розширеного відновлення родючості ґрунтів»; «Як активність біоти ґрунту впливає на врожайність»; «Сівозміна, норми висіву й особливості живлення рослин в умовах браку вологи»; «Ера no-till в Україні настане скоро та обов’язково»; «Керування живленнями рослин у технології no-till»;» «Бур’яни як покривна культура»; «Досвід вирощування зернових і добових культур у посушливих умовах півдня Миколаївської області»; «Ґрунт – це система, в якій зароджується життя»; «Сучасне розуміння впливу системи no-till на структурно-агрегатний стан ґрунтів і динаміку органічної речовини»; «Помилки під час переходу на технологію no-till у різних природно-кліматичних умовах». 

Повний список спікерів – на офіційному сайті #NTLAB19. Якщо вам потрібні конкретні практичні інструменти підвищення прибутковості свого бізнесу, збереження й поліпшення ґрунту, приходьте на «Лабораторію no-till»!

http://ntlab.in.ua/