Запрошення на «VІI Київський агрохімічний форум: Добрива, ЗЗР, Насіння»

0

За підтримки та участі Мінагрополітики, громадських організацій, органів сертифікації, галузевої бізнес-спільноти та наукових експертів 28 лютого – 01 березня 2019 року проводить щорічний «VІI Київський агрохімічний форум. Добрива, ЗЗР, Насіння».

 

Програмою заходу передбачається чотири сесії:

І. Панель регуляторної політики (модератор керівник проекту ІА «Інфоіндустрія»                                                            Д.В. Гордейчук ).

ІІ. Спецдобрива не кількість, а якість (модератор Михайло Саницький, головний аналітик ІА «Інфоіндустрія»).

ІІІ. Проблеми ринку ЗЗР в Україні (модератор Владислав Седик Президент Фітосанітарної асоціації України) .

  1. Стан та перспективи ринку насіння в Україні (модератор Сюзана Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України).

В рамках заходу також буде презентовано мапу «Насіннєві потужності України» розроблено спільно з Насіннєвою асоціацією України.

В рамках форуму 01 березня 2019 року відбудеться  пізнавальна екскурсія до  міжнародної  насіннєвої компанії MAS Seeds.

Знайдіть можливість та час і не пошкодуєте матимете можливість першими почути  і побачити цікаву і корисну інформацію від представників  MAS Seeds. Будучи повністю представленою в  Європейському Союзі, 10 років тому MAS Seeds розширила ареал бізнес-активності на територію України. За цей час компанія відкрила в Україні закордонну філію, збудувала надсучасний насіннєвий завод, науково-дослідну станцію, створила виробничий кластер з вирощування насіння. В 2018 році MAS Seeds продовжує реалізацію своєї стратегії в Україні.  1 червня 2018 року поблизу Києва відкрито нову науково-дослідну станцію та новий офіс філії MAS Seeds в Україні.

З більш детальною інформацією про захід та умови  участі можна ознайомитись на сайті http://euroagrochem.com/kiev-2019/ та за телефонами +38-097-333-74-38

 

Довідково:

IA «Інфоіндустрія», інформаційно-аналітичне агентство, що забезпечує інформаційний супровід та дослідження ринків сільськогосподарської продукції та надає ключову інформацію по різним секторам сільського господарства: а саме, по добривах, засобах захисту рослин, агрохімії, насінню, висвітлюючи тематики тваринництва і сільськогосподарської техніки, є видавцем науково-практичного журналу «Агроіндустрія» та розвиває медіа ресурс АгроFM, організатор низки конференцій та форумів.