Індексне страхування врожаю

0

Банк з кредитування сільгоспвиробників Агропросперіс Банк спільно з агрострахувальною компанією ARX (АТ «СК «АРКС») та страховим посередником в Україні компанією «Аон Україна» запровадили спільну програму індексного страхування врожайності для малого та середнього агробізнесу.

Про це повідомляє прес-служба Агропросперіс Банку.

«Страховий продукт є максимально простим та адаптованим під потреби саме невеликих агровиробників, які є основними клієнтами банку, оскільки не потребує виїзду в поле для оцінки посівів та надання додаткових документів» – йдеться в повідомленні.

За словами голови правління Агропросперіс Банку Сергія Щепанського, в основному протягом 5 років банк фінансує малі та середні агропідприємства, тож повністю розуміє специфіку їхньої діяльності та завжди пропонує своїм позичальникам продукти, найбільш адаптовані до їхнього бізнесу й поточної ситуації.

«Сьогодні, після майже безсніжної зими та сухої весни, коли полям не вистачає вологи, а також в умовах карантину та експортно-імпортних обмежень, ми маємо підтримати наших клієнтів і захистити їх від ризику неврожаю за допомогою зручного та ефективного інструменту», – зазначає Сергій Щепанський.

Генеральний директор компанії «Аон Україна» Олексій Грінченко відзначив великий досвід компанії у страхуванні ризиків сільського господарства: як класичних ризиків, так і параметричного страхування.

«Ми із великим задоволенням готові використовувати свій міжнародний досвід для реалізації успішних новітніх та конкурентоспроможних рішень для захисту українських компаній та мінімізації агроризиків» – сказав він і додав, що «Аон» бачить великий потенціал у використанні параметричних рішень, адже продукт є досить простим та зрозумілим і передбачає швидке отримання відшкодування у разі втрати.

Голова Правління СК «ARX» Андрій Перетяжко відзначив:

«Саме завдяки спільним зусиллям професійних учасників ринку, в першу чергу страхових компаній, брокерів та банків нам вдасться змінити стереотипи українських агровиробників та нівелювати недовіру до агрострахування, накопичену за багато років. Клієнти зможуть оформити поліс агрострахування в відділенні Агропросперіс Банку, в тому числі, при отриманні фінансування. Варто зауважити, що процес врегулювання можливих збитків є максимально спрощеним та швидким. Ми турбуємось про наших клієнтів та більшість процесів перевели в онлайн».