Безкоштовний тренінг «Управління родючістю ґрунту» вже скоро

0

30 жовтня пройде сьомий тренінг «Управління родючістю ґрунту» Польової школи фермера.

Подія відбудеться на базі господарства високої культури землеробства ТОВ «Агрофірма «Колос» у селі Пустоварівка Сквирського району Київської області.

Тренінг складатиметься з двох частин: теоретичної та практичної. На теорії провідні науковці галузі, експери ФАО й фермери розкажуть про особливості процесу ґрунтоутворення та покажуть результати власних напрацювань. Практична частина тренінгу пройде безпосередньо на господарстві «Агрофірма «Колос».

Захід спрямований на керівників сільськогосподарських підприємств, агрономів, фермерів, викладачів, науковців та посадовців.

Він проходить у рамках Польової школи фермера «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві», що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України» та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація триває до 25 жовтня і є обов’язковою.

Зареєструватися можна за посиланням  http://bit.ly/FFS-7 або за телефонами +38 099 367 65 00, +38 098 448 34 28 (Олександр Димов, фахівець ФАО).

Детальніше: https://healthy-soils.org.ua/poliova-shkola-fermera/