KSG Agro збільшив експорт у 2,4 рази

0

Агрохолдинг KSG Agro збільшив обсяги експорту зернових та пшеничного борошна в Оман, Катар, Лівію та Анголу. Усього, за 2019 рік експорт виріс у 2,4 рази.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

У 2018 році обсяг поставки жовтої кукурудзи в дві країни Близького Сходу становив 5 тис. тонн, у 2019 ця кількість склала 5,3 тис. тонн. Також в Оман та Катар почали експортувати кормовий ячмінь загальної кількістю в 4 тис. тонн. Що стосується експорту пшеничного борошна, то його обсяг в африканські Лівію та Анголу в 2019 році дорівнював 2,5 тис. тонн.

«Для нас дуже цікавий експорт на ринки Близького Сходу та Африки, де існує серйозний платоспроможний попит на нашу продукцію, – каже голова Ради Директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Розширення експорту сільгосппродукції дозволяє нам диверсифікувати канали збуту та отримання валютної виручки, а також підвищити маржинальність».

Загалом за підсумками 2019 року агрохолдинг планує експортувати 16 тис.-18 тис. тонн зернових та пшеничного борошна в Оман, Катар, Лівію й Анголу.

За словами Сергія Касьянова, у 2020 компанія хоче збільшити обсяг поставки продукції в країни Близького Сходу і Африки до 50 тис. тонн.

Нагадаємо, KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, акції якого включені до лістингу Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.