«Агроекологія» законтрактувала майбутній урожай олійних культур

0

З метою вибудування довгострокових контрактів та диверсифікування експорту ПП «Агроекологія» уже уклало договори на майбутній врожай олійних культур.

Про це пише АПК-Інформ з посиланням на AgroPortal.ua.

«Ми ще не сіяли соняшник, ріпак, льон, але вже законтрактували повністю ці культури. Це дуже правильна стратегія, такий підхід дає гарантію, що продукція продасться. Зараз експорт фуражної групи до Європи майже закінчився. Вже потрібно шукати нішеві продукти, але цей ринок нестабільний. З нішевих продуктів маємо гірчицю, льон, горох, ріпак. Здебільшого це олійні культури», – розповів генеральний директор ПП «Агроекологія» Гліб Лук’яненко.

Відповідно до його слів, виробникам потрібно вибудовувати довгострокові зв’язки з партнерами. ПП «Агроекологія» має деякі домовленості на 5-10 років і навіть підбирає та вирощує окремі сорти під замовника. На зовнішні ринки відвантажується здебільшого зернова група, адже перероблену продукцію підприємство продає виключно на внутрішньому ринку.

«Наразі ми переробляємо невеликі обсяги, і ціна на внутрішньому ринку нас повністю задовольняє. Тож поки що не бачу сенсу виходити з цією продукцією на експорт. В принципі ми хочемо розвивати цей напрям в Україні», – пояснив Лук’яненко.

На сьогодні «Агроекологія» має багато сертифікованих позицій та експортує продукцію до Австрії, Швейцарії, Німеччини, Нідерландів, Словаччини, Ізраїлю.