Climate FieldView™ та CLAAS TELEMATICS пропонують просту модель управління даними для полегшення сільськогосподарських робіт

0

Climate FieldView™, флагманський продукт компанії The Climate Corporation (цифрове рішення від Байєр для сільського господарства), та CLAAS TELEMATICS відтепер поєднані за допомогою API (прикладного програмного інтерфейсу), що сприяє простому обміну даних про поле та інформації про процеси внесення добрив.

Про це повідомляє прес-служба Баєр.

Як зазначається, успішна стратегія господарства щодо захисту рослин, удобрення, посіву та збирання залежить від наявності якісних даних про урожай та структуру поля, зібраних у попередні роки. Щоб забезпечити безперебійне надання цієї цінної інформації, платформа FieldView та портал CLAAS TELEMATICS відтепер можна поєднати через API  від CLAAS. Це надасть доступ до нових можливостей в області управління даними та забезпечить швидку передачу інформації між згаданими цифровими продуктами.

Можливості API

Функція «Автоматичне документування», доступна в CLAAS TELEMATICS, сприяє документуванню інформації для кожного окремого поля та кожної окремої ділянки без втручання машиніста. Таким чином це дає можливість побачити загальну картину по кожному опрацьованому полю з врахуванням індивідуальних параметрів цього поля. Окрім даних про вашу польову техніку  та рівень споживання, ви можете документувати також дані про врожай та дані, зібрані датчиками NIR. Коли фермер  під’єднує свій акаунт CLAAS TELEMATICS до акаунту FieldView через API від CLAAS, показники, задокументовані системою TELEMATICS, пересилаються на FieldView у вигляді повідомлень з файлами. В свою чергу, користувач може вирішити, які файли він хоче синхронізувати з акаунтом FieldView для подальшої їх обробки та доповнення польовими даними у цій системі.

Завдяки даному з’єднанню, показники урожайності та карти врожайності з комбайна CLAAS можна використовувати у FieldView для генерування карт завдань чи карт внесення добрив на наступний сезон по кожній окремій ділянці. Це допоможе фермерам максимізувати прибуток, збалансувати ризики та зекономити дорогоцінний час, збираючи і аналізуючи всі дані в одному місці.

Клієнт має з’єднати обидва своїх акаунти. Передача агрономічної інформації між FieldView та CLAAS TELEMATICS буде відбуватися лише для тих користувачів, котрі активують дану пропозицію. Фермери можуть активувати та деактивувати з’єднання між FieldView та CLAAS TELEMATICS у будь-який момент.