RAGT та Bayer підписали угоду щодо створення інноваційної селекційної програми гібридної пшениці для європейських ринків.

0

RAGT та Bayer підписали угоду щодо створення інноваційної селекційної програми гібридної пшениці для європейських ринків.

Це нове партнерство має на меті забезпечити фермерів новими гібридами пшениці з високим потенціалом, шляхом поєднання багаторічного досвіду в аграрній сфері.

Rodez – Monheim, 20 квітня 2021 – RAGT та Bayer підписали ексклюзивну угоду

з метою спільної розробки високопродуктивних гібридів пшениці. Дві компанії, які прагнуть задовольнити сучасні потреби фермерів по всій Європі, об’єднають свої напрацювання, пов’язуючи лідируючу в Європі генетику м’якої пшениці з доступом до новітніх методів селекції, ефективних систем виробництва насіння та адаптованих цифрових технологій.

Пшениця – найпоширеніша продовольча культура у світі. В Європейському Союзі та Великобританії нею засівається понад 25 мільйонів гектарів. Пшениця забезпечує близько 20% споживаного у світі харчового і кормового білка. Збільшення валового виробництва зерна, внаслідок впровадження врожайних і пластичних до грунтово-клаіматичних умов гібридів пшениці, забезпечить потребу зростаючого населення в продукції рослинництва.

З поєднанням зусиль Bayer –  лідера по системі захисту посівів пшениці з досвідом виробництва насіння, що має найсучасніші цифрові технології у сільському господарстві та RAGT – насіннєвим лідером по зерновим культурам у світі з постійними інноваціями в насінництві, обидві компанії сприятимуть розвитку гібридної пшениці та пропонуватимуть інноваційні технології вирощування пшениці.

Цілі співпраці, що підтримують еволюцію сільського господарства

«Гібридна пшениця надає можливість сільгоспвиробникам уникнути проблеми кліматичних змін, одночасно досягаючи більш високої продуктивності та стабільності у виробництві культури», пояснює Боб Реітер, Керівник R&D відділу компанії Bayer Crop Science. « Ми раді співпраці з RAGT, яка надасть виробникам пшениці нові рішення, які сприятимуть отриманню високоякісного врожаю пшениці”.

Бруно Трембле, регіональний менеджер Bayer Crop Science по Європі, Середньому Сходу та Африці підтверджує: “Наша угода з RAGT започаткувала ще одну захоплюючу співпрацю між двома історичними партнерами з додатковими інноваціями та цифровими можливостями, необхідними для розкриття генетичного потенціалу гібридів пшениці. Разом, ми запропонуємо виробникам зерна інноваційну систему виробництва насіння гібридної пшениці.  Це також сприятиме більш самодостатній європейській системі виробництва продуктів харчування та кормів “.

Лоран Геррейро, Генеральний Директор RAGT Semences, вбачає також в цій співпраці переломний момент для сільгоспвиробників: «RAGT продовжує бути часткою сталого розвитку сільського господарства. Ця угода, метою якої є створення гібридної пшениці та сучасних технологій вирощування, дозволить нам ще краще підтримати фермерів. Ми йдемо в ногу з сільським господарством, що розвивається.  Ці новітні технології задовольнять потреби різних видів сільського господарства: «Конкретно, об’єднавши інноваційний генетичний матеріал, ми зможемо запропонувати фермерам гібриди пшениці, які вирішуватимуть основні проблеми, з якими вони стикаються на своїх полях», пояснює Лоран Геррейро.

Про компанію Bayer

Bayer – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії Bayer створені щоб допомогти людям та планеті процвітати та вирішувати нові завдання в умовах зростання та старіння населення. Створення цінностей за допомогою інновацій та науки, Bayer твердо прагне до сталого розвитку та застосовує прозоре та відповідальне ведення своєї діяльності. В 2020 році компанія Bayer налічувала майже 100 000 співробітників і зробила товарообіг в 41,4 мільярда євро. Група інвестувала 4,9 мілльарди євро в R&D. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте веб-сайт www.bayer.com

Про компанію RAGT

RAGT Semences розвиває мульти насіннєву діяльність у Франції та всьому світі, яка відповідає сучасним потребам рослинництва, пов’язаною з екологічними проблемами, технічними вимогами та Загальною Сільськогосподарською Політикою (ЗСП в ЄС). Подальший розвиток діяльності RAGT Semences орієнтований на основні види сільськогосподарських культур. Дослідження та інновації лежать в основі стратегії розвитку компанії, яка інвестує близько 15% від товарообігу в свій дослідницький філіал, який має 18 дослідних станцій по всьому світу.

Сьогодні RAGT Semences пропонує своїм клієнтам у 50 країнах інноваційні сорти та гібриди, адаптовані до конкретних грунтово-кліматичних умов та потреб виробництва.

Така організація, рішучий новаторський підхід та міцні відносини, створені з дистриб’юторами, дозволили RAGT Semences досягти та закріпити провідні позиції на стратегічних ринках.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте веб-сайт

www.ragt-semences.com.ua