EFSE надав Агропросперіс Банку 5 млн євро кредиту

0

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) надав Агропросперіс Банку кредит у гривні, еквівалентний 5 мільйонам євро, для подальшого кредитування сільськогосподарських мікро- та малих підприємств в Україні.

Про це повідомляє прес-служба установи.

«Завдяки даній угоді партнери прагнуть полегшити можливість фермерів отримати доступ до вкрай необхідного фінансування у місцевій валюті для підтримки свого бізнесу. Це третя позика, яку EFSE надав Агропросперіс Банку з моменту початку партнерства в грудні 2018 року» – йдеться в повідомленні.

Нова угода в місцевій валюті надалі дозволить партнерам забезпечувати доступ невеликих сільськогосподарських підприємств до вкрай необхідної ліквідності, одночасно захищаючи їх від валютних ризиків, властивих фінансуванню в іноземній валюті.

«Особливо в той час, коли економіки стикаються з наслідками кризи COVID-19, EFSE із задоволенням продовжує наші спільні з Агропросперіс Банком зусилля у забезпеченні мікро- та малих підприємств фінансуванням у місцевій валюті, що має вирішальне значення для підтримки їхньої діяльності. Сільське господарство є важливою опорою української економіки, і взаємодія банку з цим сектором робить його справді стратегічним партнером для EFSE у просуванні відповідального фінансування в регіоні» – зазначив голова правління EFSE Клаус Мюллер.

У свою чергу голова правління Агропросперіс Банку Сергій Щепанський прокоментував: «Ми маємо на меті допомогти українським фермерам стати більш прибутковими, ефективними та стійкими, пропонуючи їм доступне та своєчасне фінансування. За підтримки нашого цінного партнера ми можемо допомогти фермерам вистояти та підтримати виробництво в умовах невизначеності, підвищених ризиків та карантинних обмежень. Разом ми інвестуємо в майбутнє процвітання та стабільність українського сільського господарства».