OKKO збільшила обсяги продажу мінеральних добрив на 44%

0

За підсумком першого півріччя 2020 року обсяги продажу мінеральних добрив ОККО виросли на 44% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми вже 4 роки інвестуємо у сільське господарство. У нас є форвардна програма, яку активно розвиває наш спеціалізований оператор «ОККО Агротрейд». Суть її полягає в тому, що ми надаємо фермерам пальне, мінеральні добрива, природний газ, а вони розраховуються з нами вирощеним врожаєм. Отриману продукцію ОККО реалізує здебільше на експорт. Проєкт з постачання мінеральних добрив стартував ще у 2017 році. Другий рік поспіль імпортуємо міндобрива з Литви. Був також досвід імпорту морським транспортом з Болгарії», – прокоментував віце-президент ОККО Юрій Кучабський.

Компанія вже переобладнала дві свої колишні нафтобази у Хмельницькій та Рівненських областях під склади для зберігання сипких мінеральних добрив з місткістю 6 тисяч тонн добрив кожен. Крім того, відкрила у Вінницькій області додатковий склад для зберігання рідких мінеральних добрив типу КАС. Присутність у Сумській та Тернопільській областях забезпечено за рахунок відповідального збереження в партнерів.

Як зазначають в ОККО, географія продажів продовжує розширюватися. Протягом 2017-2019 років компанія придбала 45 автомобілів для перевезення добрив. Загалом інвестиції у ці інфраструктурні проєкти на сьогодні склали 111 мільйонів гривень.