ЄБРР виділив 1 млрд євро допомоги через коронавірус

0

У зв’язку з глобальною кризою, спричиненою коронавірусом (COVID-19), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) активізує заходи для підтримки економік країн, де він працює. Першим кроком стало виділення 1 млрд євро невідкладної допомоги для цих країн.

Про це повідомляє прес-служба організації.

“Наш «Пакет Солідарної Допомоги» демонструє готовність ЄБРР робити бізнес у звичайному обсязі, а також оперативно й рішуче реагувати на можливі зміни в ситуації. Для досягнення цих цілей наш Банк буде покладатися на значний статутний капітал, а також на успішні результати операційної діяльності, що були досягнуті в останній час. У цей важкий час ЄБРР має всі інструменти та ресурси, щоб допомагати клієнтам і країнам-операцій” – йдеться в повідомленні.

На даний момент ЄБРР не може остаточно спрогнозувати вплив ситуації на економіку, адже події розвиваються дуже динамічно.

“Уже зрозуміло, що макроекономічні показники регіонів діяльності ЄБРР будуть переглядатися, але, на відміну від  фінансової кризи 2008, про можливість подальшого зростання економік можна говорити тільки після того, як загроза вірусу відступить” – підсумовують у ЄБРР.