Підрядники не встигають провести інвентаризацію землі в зазначені терміни

0

Переможці тендерів на проведення державної інвентаризації земель в Україні не можуть виконати взяті на себе зобов’язання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Державної служби геодезії, картографії і кадастру Роман Лещенко, пише agroportal.ua.

Як зазначив пан Роман, під час зустрічі з керівництвом Держгеокадастру, яка відбулася 7 вересня, значна частина підрядників визнали, що до 21 вересня не зможуть завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення.

«Після оцінки реального стану справ, за результатами зустрічі 31 липння, маємо тільки 1 область, де завершена інвентаризація. Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» завершило інвентаризацію земель сільського призначення у Тернопільській області», — констатував голова Держгеокадастру.

Відповідно до його даних, є висока ймовірність завершення робіт ще по 7 областях: Київська — ДП «Центр державного земельного кадастру», Миколаївська — ДП «Центр державного земельного кадастру», Луганська — ДП «Центр державного земельного кадастру», Чернігівська — ТОВ «Київзем», Закарпатська — ТОВ «Центр проектів», Івано-Франківська — ТОВ «Ренесанс Груп», Черкаська — ТОВ «Юнекс консалтінг».

«Як бачимо, половина областей, де матимемо вчасний результат, — це робота держпідприємства, а от у приватних виконавців чомусь виникають проблеми. Більше місяця тому вони взяли на себе зобов’язання завершити роботи до 21 вересня 2020 року, уклали додаткові угоди. Держгеокадастр пішов на зустріч, розуміючи ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією COVID-19.

Умови договорів не виконані, а це означає, що ми маємо прийняти рішення — застосовувати передбачені договорами санкції, чи, якщо на те є об’єктивні причини, продовжувати терміни виконання робіт. Це рішення буде прийнято найближчим часом», — підсумував Роман Лещенко.