Агрокомітет проти запровадження квот на імпорт міндобрив

0

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики агрокомітет не підтримав запровадження спеціальних квот на імпорт мінеральних добрив в Україні.

Про це пише agronews.ua.

Раніше повідомлялося, що провідні аграрні об’єднання звернулися до Президента з проханням допомогти у вирішенні ситуації, яка склалась на ринку добрив через ініціативи монопольних структур щодо квотування імпорту добрив. Вони закликали Главу держави посприяти в прийнятті Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі рішення, що відповідатиме національним інтересам України, а не інтересам олігархічної монополії.

Українські аграрії зацікавлені в достроковому й прогнозованому партнерстві із вітчизняними виробниками добрив та переконані, що шлях до розквіту вітчизняного виробництва полягає не в обмежені конкуренції, а в підвищенні ефективності їх роботи та демонополізації галузі.

Такої позиції притримуються: Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу”, ГС “Всеукраїнська аграрна рада”,  ГС “Аграрний союз України”, ГС “Всеукраїнський конгрес фермерів”, ГС “Спілка виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії”, ГС” Всеукраїнський аграрний форум”, ВГО “Українська аграрна конфедерація”.