Зменшується ціна на тепличні огірки

0

Тепличні комбінати України змушені знижувати відпускні ціни на огірки.

Про це пише EastFruit.

За словами представників тепличних господарств, низхідна цінова динаміка спровокована істотним збільшенням пропозиції огірка на ринку, в той час як торговельна активність в даному сегменті залишається дуже невисокою.

Станом на 4 вересня стаціонарні тепличні комбінати пропонували огірок по 12-19 грн/кг ($ 0,43-0,69/кг), що в середньому на 26% дешевше, ніж тижнем раніше.

За словами самих виробників, знижувати ціни в сегменті тепличного огірка їх змушує значне ослаблення попиту на дану продукцію.  Адже зараз представники роздрібних мереж і оптових компаній згодні купувати тепличні огірки невеликими партіями, посилаючись на вкрай низькі темпи реалізації в роздрібній торгівлі.

До того ж, на даний момент ціна на тепличний огірок в Україні в середньому в 1,7 рази вища за ціну початку вересня минулого року, відзначають аналітики EastFruit. При цьому, ключові гравці ринку не виключають подальшого зниження в сегменті тепличного огірка.  Свою думку вони аргументують тим, що із середини вересня більшість комбінатів приступлять до реалізації другого обороту огірка, отже, пропозиція даної продукції на ринку буде продовжувати рости.