Відтепер «Київхліб» продаватиме продукцію виключно в упаковці 

0

Компанія «Київхліб» перейшла на випуск всієї продукції в упаковці, аби унеможливити зайвий контакт із хлібом у період посилених заходів епідеміологічного контролю.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Виконавча директорка цеху №1 ПрАТ «Київхліб» Юлія Дученко повідомила, що в разі стрімкого підвищення попиту компанія готова забезпечити киян та мешканців області всім асортиментом хлібобулочних виробів на період карантинних заходів як через власну мережу магазинів, так і через найбільші торгові мережі, де продається продукція «Київхліба».

Вона наголосила, що з часу запровадження в Києві карантинних заходів компанія «Київхліб» безпрецедентно посилила контроль за виробництвом:

«Ми розробили і впровадили план дій задля профілактики розповсюдження вірусу. Зокрема, збільшили кількість станцій для дезінфекції рук безпосередньо на виробництві, кратно збільшили обсяг дезінфікуючих засобів у приміщеннях лабораторій, офісів, інших виробничих приміщеннях».

За словами виконавчої директорки, перед початком зміни кожен працівник проходить обов’язковий медогляд, на постійній основі на території виробництва працює медперсонал, і в разі будь-яких симптомів погіршення стану здоров’я працівники можуть звернутися до терапевта. Щоб запобігти потенційному зараженню, усі співробітники з мінімальними симптомами захворювань залишаються вдома на карантині.

Також для всіх працівників у компанії провели спеціальний інструктаж із запобігання можливого зараження й розповсюдження вірусних інфекцій.

«Ми робимо все можливе, аби наші працівники й споживачі були в безпеці. Уважно слідкуємо за тим, що відбувається за межами підприємства, щоб адекватно і вчасно реагувати для захисту своїх працівників і споживачів відповідно до вимог МОЗ. Безпрецедентні заходи безпеки стосуються й нашої логістики. Медогляд щодня проходять водії, вони поінформовані щодо правил дезінфекції й поведінки в разі виявлення симптомів захворювання», – відзначила Юлія Дученко.