Відкриття нового дилерського центру і шоуруму техніки Case IH в м Мелітополь

0

23 березня 2017 року відбулося офіційне відкриття дилерського центру і шоуруму Case IH в Мелітополі. Новий комплекс представив «Торговий дім «Агроальянс»- офіційний дилер техніки Case IH, компанія з 15-річним досвідом роботи на ринку сільськогосподарської техніки України.

Керівник відділу продажів «Торгового Дому «Агроальянс», Яцута Павло Анатолійович урочисто відкрив захід вітальною промовою:

2

«Ми раді відкрити двері нового дилерського центру і бути ближче до своїх клієнтів в Запорізькій області. Для нас це вже 5-й офіційний дилерський центр Case IH в Україні.

На сьогоднішній день інфраструктура нашої компанії представлена ​​більш ніж 20 регіональними представництвами, сервісними центрами і виставковими майданчиками, на яких представлено понад 100 одиниць сільськогосподарської техніки, понад 62000 оригінальних запасних частин і високоякісних шин від провідних світових брендів.

Нашим основним завданням залишається забезпечення аграріїв України тільки високоякісними технологічними рішеннями. Ми розуміємо, що якісна техніка – це один з механізмів успішного розвитку сільськогосподарського бізнесу. Тому для нас важливо, щоб всі українські підприємства мали можливість використовувати передові технології в прийнятті економічно і практично-вигідних рішень, які допоможуть не тільки збільшити обсяг виробництва сільгосппродукції, а й вивести агробізнес на більш високий рівень».

Також на вступній частині відкриття нового дилерського центру Case IH прозвучали вітальні слова Менеджера з розвитку дилерської мережі Case IH в Україні та Молдові – Володимира Габрієляна:

«Case IH це техніка для тих, хто прагне до більшого. Ми раді, що аграрії України весь час вимагають від нас більшого, що дозволяє розвивати, покращувати і удосконалювати техніку Case IH для сільського господарства. Новий дилерський центр компанії «Торгового Дому «Агроальянс» відповідає всім вимогам Case IH».

34

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here