Посівна кампанія 2017: відповіді на ключові питання

0

У Києві завершилася Перша всеукраїнська конференція «Посівна кампанія 2017: шляхи примноження врожаю», яка зібрала в івент-холі готелю «Ramada Encore Kiev» представників найуспішніших вітчизняних агровиробників. Учасники семінару обговорили найактуальніші питання, на які слід звернути особливу увагу напередодні посівної. А досвідчені спікери поділилися ексклюзивною інформацією стосовно засобів і технологій збільшення врожаю і отримання максимальних прибутків.

1

Для учасників конференції виступали провідні фахівці та експерти компаній ТД «Соєвий вік», «Woodstock» «Август-Україна», «Дунай-Агро», «Ензим-Агро», «Drone.ua», «Біона», «БТУ-Центр», «ЄвроХім», «Агро-Кемі Кфт», «Skok Agro», представники Асоціації «Українське насіннєве товариство», «Державної продовольчо-зернової корпорації України». Спікери ознайомили всіх присутніх з особливостями вирощування сої, кукурудзи, пшениці та соняшнику, аспектами використання біологічних і хімічних препаратів для збільшення врожаїв, а також інноваційними рішеннями й технічними засобами, які сьогодні існують в агропромисловому секторі. Крім того, доповіді представників Асоціації «Українське насіннєве товариство» й «Державної продовольчо-зернової корпорації України» розкрили зміст наразі найболючіших для вітчизняних сільгоспвиробників питань стосовно сертифікації насіннєвого матеріалу, а також можливих альтернативних заходів банківському кредитуванню для аграріїв.

4

– Усі питання, які ми розглянули на конференції, були дійсно цікавими. Отримана інформація дає можливість спокійно входити в новий сезон. Приємно було також взяти участь в розіграші подарунків – книг-сенсацій про сою, кукурудзу і соняшник. Та й в цілому організація заходу пройшла на високому рівні, – розповідає фермер з Полтавщини Олександр Петренко і додає, що вже чекає зустрічі з колегами на Дні поля – щорічній масштабній аграрній події, яку влітку проводить ТД «Соєвий вік». Адже з кожним роком цей захід стає цікавішим та інформативнішим, і 2017-й точно не буде винятком.

– Хочу подякувати всім тим, хто відгукнувся на нашу пропозицію і зміг взяти участь у конференції, – підсумував семінар директор ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков. Користуючись нагодою, запрошую всіх вас на «День поля», який традиційно організовує наша компанія в середині серпня. Дещо привідкрию завісу і скажу, що цьогоріч на Дні поля на всіх наших партнерів, клієнтів і гостей чекатиме багато сюрпризів. Наприклад, ви зможете порівняти традиційне й органічне землеробство на спеціально відведених для цього демо-ділянках. Це буде своєрідним змаганням, в якому кожен для себе виявить переможця.

2

І це лише частина того масиву заходів, які ми плануємо провести. Про інші дізнаєтеся згодом. То ж, дякуємо за участь в нашій конференції та чекаємо всіх вас на нашому Дні поля! – насамкінець зазначив Олександр Ушаков.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here