VAIT Agropartners на «Битві агротитанів-2017»: випробовування техніки в польових умовах

0

Віктор Марченко, канд. техн. наук, Agroexpert (Україна)

Ювілейна (п’ята) «Битва агротитанів» відбувалася 7–8 вересня цього року традиційно у с. Степовому на Київщині. Це один із найбільших в Україні показів повного спектра машин для рослинництва – від підготовки ґрунту і сівби до збирання й первинної переробки врожаю.

Ознайомитися з новинками техніки, побачити її в роботі й обмінятися досвідом приїхало приблизно 1600 зацікавлених гостей, серед них – близько 1000 представників аграрних підприємств із різних областей України.

Вітчизняним аграріям свою продукцію представляли як добре відомі постачальники сільськогосподарської техніки, так і нові дилери, які нещодавно з’явилися на українському ринку й у такому грандіозному заході брали участь уперше. Це, зокрема, компанія «ФА Інтертрейдінг Україна» – офіційний дилер провідних європейських виробників сільськогосподарської техніки.

Уже більше року ця молода амбітна компанія під торговою маркою VAIT Agropartners постачає до України продукцію добре відомих іноземних брендів, зокрема, трактори та зернозбиральні комбайни Deutz Fahr, ґрунтообробну і посівну техніку Bednar, жниварки Olimac, обприскувачі Hardi, сівалки точного висіву Sfoggia, ґрунтообробні агрегати Dondi та Hatzenbihler, а також повний спектр машин Rabe. Увесь сегмент цих машин був представлений на «Битві агротитанів-2017». У роботі демонстрували трактор Deutz Fahr 9340 у комплекті з компактною дисковою бороною Dondi СD 400 та котком Dondi RT 400.

Під час відвідання стенда VAIT Agropartners нам вдалося поспілкуватися з менеджером департаменту продажів техніки Віктором Паляничком. Він розповів, що компанія має повний набір сільськогосподарської техніки для вирощування та збирання будь-яких культур у різних кліматичних зонах України. Тож звернувшись до VAIT Agropartners, аграрії отримують за помірну ціну кращу техніку для виконання будь-яких технологічних операцій у рослинництві.

Важливим напрямом діяльності компанії є не лише постачання техніки, а й забезпечення її ефективного використання. Для цього розвивають і вдосконалюють сервісну службу, яка забезпечує налаштування та післяпродажне обслуговування машин, постачання оригінальних запасних частин, проведення профілактичного діагностування і навчання операторів господарств. Станом на сьогодні сервісний центр компанії функціонує в Київській області. В найближчих планах керівництва ТОВ «ФА Інтертрейдінг Україна» – відкриття сервісної мережі у Полтавській, Чернігівській, Сумській, Черкаській та Кіровоградській областях.

«Задля створення якомога сприятливішого фінансування наших клієнтів, – продовжив пан Віктор, – т. м. VAIT Agropartners пропонує найкращі умови розрахунку і кредитні схеми. Ми надаємо найтриваліше (порівняно з нашими конкурентами) відтермінування сплати кредиту, завдяки чому аграрії мають змогу виростити, зібрати та реалізувати врожай, і лише тоді розраховуються за придбану техніку», – наголосив Віктор Іванович.

Цей захід був чудовою можливістю побачити в роботі техніку, що реалізує ТОВ «ФА Інтертрейдінг Україна» та отримати компетентну консультацію з усіх питань.