В новому представництві АМАКО презентують новий трактор Massey Ferguson 6713

0

7 грудня 2017 року відбудеться офіційне відкриття Херсонського регіонального представництва компанії АМАКО. 

Спільно із своїм партнером – корпорацією AGCO, АМАКО готує грандіозне свято, під час якого вперше буде презентовано новинку тракторної лінії бренду Massey Ferguson – трактор Massey Ferguson 6713, що по праву заслуговує на золото в номінації «Кращий вибір в сегменті 130 к.с. серед імпортних тракторів».

13

Під час заходу також покажуть іншиі моделі техніки Massey Ferguson. Зокрема, трактори MF 8737 та MF 7724, а також зернозбиральний комбайн Massey Ferguson 7370 Beta.

На гостей чекають:

  • екскурсії по офісу, складу запасних частин та майстернях;

  • презентації модельного ряду техніки Massey Ferguson, зрошувальних машин WESTERN та нашого партнера – компанії «Кастрол Україна»;

  • насичена розважальна програма;

  • смачні частування і дегустації фірмових настоянок в компанії представників АМАКО та корпорації AGCO.

Нагадаємо, що дистриб’юторська мережа компанії АМАКО нараховує 16 представництв по всій території України. Зокрема, регіональне представництво компанії АМАКО, де буде проходити урочисте відкриття, є ексклюзивним дилером техніки Massey Ferguson і Challenger в Херсонській області. Окремою ланкою в діяльності даного регіону є активне впровадження зрошувальних систем WESTERN із їх гарантійною та післягарантійною підтримкою. В сервісних центрах здійснюється обслуговування й ремонт сільськогосподарської техніки та обладнання. Зручне розташування, сучасне діагностичне обладнання майстерень, власний, постійно поповнюваний склад запчастин, який налічує сотні тисяч найменувань запчастин для будь-якої техніки, та налагоджені логістичні процеси в компанії дають змогу забезпечити клієнтів оперативною технічною підтримкою та проводити роботи різного ступеня складності.

Відкриття відбудеться 7 грудня 2017року за адресою: вул. Гвардійська, 125, м. Олешки, Херсонська обл. Початок реєстрації – о 12:00.

За всіма подробицями звертайтеся до регіонального представника компанії АМАКО в Херсонській області за телефоном: (050) 356-80-98.

Служба маркетингу АМАКО

5