“Укролія” експортує в Румунію задля розширення виробничої лінійки

0

“Укролія” відвантажила до Румунії 50 тонн органічної рафінованної та 100 тонн органічної нерафінованної олії виробництва «УКРОЛІЯ ОРГАНІК» у листопаді.

Про це повідомляє прес-служба ТОВ “Укролія” на своїй сторінці у соцмережі Facebook, пише UkraineFood.org.

Надалі з метою реалізації у країнах ЄС нерафіновану олію будуть переробляти на провідному виробничому комплексі Румунії.

У компанії зазначили, що румунський ринок органіки дуже динамічний і демонструє помітне зростання. За оцінками експертів, зростання долі ринку між 2017 та 2018 роками становило 30 відсотків. Очікують, що такі темпи зберігатимуться до 2020 року.

“В останні роки спостерігається зростання споживання органічних продуктів в Румунії, і це є результатом поєднання різних факторів, таких як: більша купівельна спроможність населення, краща освіта споживачів, більше варіантів роздрібних торгових точок, а також мереж супермаркетів з органічною продукцією. Крім того, все більше імпортерів органіки організовують заходи B2B та B2C для пропаганди здорового способу життя.

Для компанії «УКРОЛІЯ» відвантаження органічної соняшникової олії румунським партнерам є лінійним розширенням продуктового ланцюга. Адже вже 2-ий рік поспіль ми їм експортуємо високоолеїнову фасовану олію у bag in box під власним брендом – EFFO”, – зазначили в компанії.