Перший маршрут з Ворожби відвантажив елеватор Групи АГРОТРЕЙД

0

ТОВ «Ворожбянський КХП», розташований в Сумській області, 20 листопада зробив першу маршрутну відправку кукурудзи.

Про це повідомляє прес-служба Групи АГРОТРЕЙД.

«Ми потрапили у вищу лігу української логістики. Доклавши серйозних зусиль, ми отримали доступ до парку вагонів ЦТЛ, – розповідає начальник відділу логістики Групи АГРОТРЕЙД Олексій Вінник. – Ми подали документи «Укрзалізниці», пройшли перевірку і позавчора відвантажили перший маршрут з Ворожбянського елеватора. Станція Ворожба має першу категорію. Завдяки можливості отримувати 15 маршрутних складів на місяць ми зможемо значно підвищити оборотність елеватора».

На «Ворожбянському КХП» провели технічну модернізацію: встановили додаткові транспортні галереї для збільшення швидкості завантаження, завдяки чому зерно у вагони тепер подається з двох точок.

Крім того, побудували залізничну вагову під точкою завантаження, встановивши сучасні ваги з тензометричними датчиками. Це дозволяє одночасно проводити процеси завантаження і зважування.

На елеваторі провели реконструкцію залізничного полотна: подовжили виставкову колію і створили додаткову можливість для маневру. Завдяки цьому «Ворожбянський КХП» може приймати більше вагонів на своїй території.