Українські фермерки здобули передові знання з агрономії та ведення бізнесу в рамках програми TalentA-2021 від Сorteva Agriscience

0

Фіналістки програми розпочинають роботу над грантовими заявками для проєктів із забезпечення продовольчої безпеки громад

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA-2021, яка допомагає учасницям отримати нові знання для розвитку їх бізнесу та створення міцного підґрунтя продовольчої безпеки своїх громад. 

Програма, ініційована та фінансована Corteva, другий рік поспіль проводиться в Україні і має на меті сприяти розвитку жінок із сільської місцевості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030. На участь в TalentA-2021 було зареєстровано понад 120 заявок від фермерок з усіх регіонів України, з яких до програми згідно з критеріями отримали допуск 75 учасниць

Протягом трьох місяців учасниці TalentA-2021 прослухали 40 лекцій, об’єднаних тематичними модулями за напрямками: soft skills, розвиток бізнесу, маркетинг, доступ до фінансування, інноваційні агротехнології, сталий розвиток та юридична грамотність. Своїм досвідом та знаннями з учасницями ділилися понад 40 відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, практики фермерських господарств, кооперативів і об’єднаних територіальних громад, а також фахівці компанії Corteva Agriscience. Для кращого засвоєння матеріалу і пропрацювання реальних кейсів за підсумками тематичних модулів проводилися практичні заняття.

За результатами тестування та у відповідності до основних критеріїв програми організатори визначили 26 фіналісток, які додатково отримають знання щодо публічних виступів, підготовки проєктних заявок та формулювання бізнес-ідей, необхідні для підготовки грантових пропозицій. Як і минулого року, особливу увагу буде приділено наставництву та менторській підтримці під час розробки конкурсних проєктів, кращі з яких отримають від Corteva Agriscience три гранти на забезпечення продовольчої безпеки громад та сталий розвиток в розмірі 10000 дол. США, 7000 дол. США та 5000 дол. США. Переможниць  TalentA-2021  буде оголошено 15 жовтня 2021 року у Всесвітній день сільських жінок.

«Corteva Agriscience всебічно підтримує розширення прав та можливостей сільських жінок та допомагає у їх прагненні розвинути свої можливості та стати фінансово незалежними. Ми переконані, що розкриття потенціалу фермерок є критично важливим для збільшення продуктивності сільського господарства поруч з існуючими агротехнологічними інноваційними практиками. Програма TalentA дає можливість значно пришвидшити розвиток жіночого бізнесу в сільській місцевості, одначасно покращуючи добробут громад», – переконана Анна Бабіч, координаторка програми TalentA в Україні, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.  

Програма TalentA заснована за ініціативи та фінансування компанії Corteva Agriscience та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів». Медіа-партнери програми: генеральний медіа-партнер – журнал «ЗЕРНО», спеціальний медіа-партнер – інформаційне аграрне агентство Agravery.com, діловий медіа-партнер – журнал «БІЗНЕС», онлайн медіа-партнер – Економічна Правда.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.