Нова версія Azurit – Тепер можна сіяти сою, соняшник та вносити мікрогранулят

0

Компанія LEMKEN, яка спеціалізується в галузі професійного рослинництва, детально вдосконалила свою випробувану практикою пунктирну сівалку. Нова версія Azurit 10 надійде в продаж вже у вересні. Вона має низку переваг порівняно з попередньою моделлю.

Тож до добре відомих 4-, 6- і 8-рядних модифікацій із шириною міжряддя від 70 до 80 см нову Azurit тепер пропонують у 6- та 12-рядній версіях із міжряддям 50 см. На сошники доданий формувач борозни, що підвищує якість укладання насіння. Конструкція укладальної труби була перероблена, і тепер труба обладнана впускною насадкою, яку можна змінювати у разі спрацювання. У наступному сезоні традиційні культури, на яких можна застосовувати Azurit 10, поповнять соя й соняшник. Розробники додали також ще одну нову функцію – автоматичне розподілення насіння кукурудзи, яка контролює та регулює якість розподілення. До того ж цією функцією можна дооснастити і старіші машини. Нова система контролю добрив на Azurit 10 автоматично сигналізує механізаторові про засмічення окремих сошників для добрив.

Додаткова перевага Azurit 10 – розкидний пристрій MicroHub 5, який можна використовувати для внесення мікрогрануляту в безпосередній близькості від посівного матеріалу. Відтак водорозчинні поживні речовини швидко надходять до рослин, що сприяє розвитку рослин на ранніх стадіях росту і надзвичайно важливо в холодну й суху весну. Невелика кількість мікрогрануляту дає змогу добре задовольняти перші потреби рослин у поживних речовинах.

Під час розробки MicroHub 5 компанія LEMKEN свідомо приділила особливу увагу ефективності добрив через зростаючу актуальність цієї теми в громадських дискусіях. «Ми пропонуємо цю опцію для нашої Azurit до 8-рядної версії. Власне, модуль можна встановлювати не лише на нову техніку. Залежно від року випуску попередньої моделі Azurit 9 є відповідні комплекти для дооснащення. Управління здійснюється через бортовий термінал Azurit. Модуль MicroHub вміщує 200 л добрив. Діапазон обсягу внесення становить від 1 до 40 кг/га. Дозатор має електропривод, що дає змогу за допомогою стиснутого повітря транспортувати гранулят до насіннєвої борозни. Точніше і бути не може», – розповів Бернд Фальтвіс (Bernd Valtwies), керівник конструкторської групи LEMKEN, що відповідає за розробку пунктирних сівалок.

Про компанію

Компанія LEMKEN робить дуже багато для того, щоб займатися сільським господарством було вигідно. Підприємство належить до середніх, але багатих традиціями. Вже 241 рік знання і захопленість своєю справою слугують прогресу та допомагають вирішувати проблеми сільського господарства – які вже виникли й ті, що можуть з’явитися в майбутньому. В арсеналі компанії: ґрунтообробні знаряддя, сівалки, просапні машини, розподілювачі добрив, а також розумні рішення для обробки сільськогосподарських даних. Наразі оборот компанії LEMKEN зі штатом у 1600 працівників становить близько 370 млн євро.

Нова версія Azurit - Тепер можна сіяти сою, соняшник та вносити мікрогранулят

Особа, відповідальна за контакти з пресою

Марі Езес (Marie Ehses)

Тел.:+49 2802 81 – 250

m.ehses@lemken.com

www.lemken.com