Українська команда Corteva Agriscience™, сільськогосподарського підрозділу DowDuPont, готова до відокремлення

0

Наприкінці травня Рада директорів DowDuPont схвалила рішення щодо відокремлення підрозділу сільського господарства, яка стала незалежною публічною компанією Corteva Agriscience™ 1 червня 2019 р., а 3 червня розпочалася повноцінна торгівля акціями Corteva (CTVA) на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE).

Corteva Agriscience™ присутня на ринку майже в 40 країнах Європи, де володіє понад 10 виробничими потужностями і більш ніж 15 науково-дослідницькими центрами, має понад 50 діючих речовин у портфоліо та забезпечує роботою приблизно 3000 осіб. Європейський регіон формує більше ніж 16% із загального обсягу продажів (14,3 млрд дол. США) компанії.

«Ми поєднуємо насіння, засоби захисту рослин та цифрові рішення для максимального врожаю й збільшення прибутковості, забезпечуючи багату продовольчу базу для зростаючого населення світу», – зазначив Раджан Гаджарія, виконавчий віцепрезидент бізнес-платформ Corteva Agriscience™, сільськогосподарського підрозділу DowDuPont. До 2023 р. компанія збирається вивести на світовий ринок 10 нових продуктів із інноваційними діючими речовинами. Всі вони відзначаються високою ефективністю проти контрольованих об’єктів та мають низьку норму внесення.

Раджан Гаджарія також представив принципи інноваційних досліджень і розробок, нові технології селекції рослин та наступне покоління засобів захисту – «зелену хімію», над якими працює компанія.

Сергій Харін, керівник бізнесу в Східній Європі, Corteva Agriscience™, розповів про стратегічні особливості роботи компанії в Україні. У портфоліо Corteva Agriscience™ з’явилися три нові гербіциди на основі діючої речовини Арілекс™ Актив, що зареєстровані на зернових культурах та ріпаку (Квелекс™, Паллас™ Екстра, Слаш™). Крім того, віднедавна аграріям доступний новий та один із найефективніших фунгіцидів для захисту картоплі – Зорвек Інкантія®. Ще одна новинка – фунгіцидний протруйник Люмісена® для соняшнику проти пероноспорозу.

Компанія планує продовжити збільшення частки запатентованих продуктів.
Також пан Харін розповів про перспективність вирощування гібридів високоолеїнового соняшнику, які пропонує компанія. Ці гібриди дуже цікаві як для виробників, так і для споживачів. Як відомо, високоолеїнова олія має найвищий вміст вітаміну Е та олеїнової кислоти омега-9 (понад 82%, що є аналогічним вмісту в оливковій олії), стійка до окислення та руйнування за високих температур, а отже, у неї триваліший цикл використання у процесі смаження, термін її зберігання довший.

Компанія є успішним прикладом зростання у сфері соціальної політики, адже прагне в глобальному плані залучити нові обличчя до роботи в сільському господарстві. Приміром, в Україні компанія надає можливість студентам аграрних ВНЗ стажуватися на заводі «Стасі Насіння», бере участь у конкурсі «Кращий молодий агроном» та є стратегічним партнером освітнього проекту «Агрокебети», що стартує восени 2019 р. Крім того, Corteva Agriscience посідає друге місце в рейтингу репутаційних активістів 2019, який включає в себе такі важливі параметри, як-от: репутаційна стабільність, іміджевий капітал КСО, медіаактивність, інноваційний підхід, антикризова стійкість.