Відомі бренди на виставці Agrotech 2024 у Польщі

0

Найпопулярніші та найновіші моделі тракторів, комбайнів, ґрунтообробної та сільськогосподарської техніки, інноваційні рішення аграрництва 4.0 – з 8 до 10 березня сотні компаній представлять у Targi Kielce все, що потрібно фермерам для більш ефективної роботи. Популярні інфлюенсери анонсують участь у найбільшому в країні ярмарку агротехніки в павільйонах.

– Фермери хочуть розвивати свої господарства та інвестувати в техніку. На це чітко вказує звіт «Польське село та сільське господарство 2023». Понад 53 відсотки фермерів, опитаних під час опитування, вказали, що інвестиції в техніку потрібні фермі, щоб забезпечити сім’ю, каже Каміл Пеж, директор проекту Agrotech у Targi Kielce. Під час заходу підприємці мають величезний вибір новинок і можуть їх порівнти.

 Популярні та важливі бренди в Targi Kielce

– Усе вказує на те, що високий рівень минулорічного Agrotech буде таким же, а може і кращим. У 2023 році ми прийняли 450 компаній з 15 країн і майже 70 000 учасників,  – зазначає Каміл Пеж.

8-10 березня 2024 року можна буде побачити тисячі машин у Targi Kielce. На стендах будуть представлені відомі трактори Case IH, New Holland, John Deere, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, Deutz-Fahr, Kubota, Zetor, LS, Iseki, Landini, Korbanek, TYM, Farmtrac, Arbos, McCormick. Вражаючих зернозбиральних комбайнів теж не бракуватиме.

Місця займуть сівалки, машини для обробки та захисту посівів таких брендів, як Horsch, Agro-Masz, Bomet, Kuhn, Amazone. Landstal привезе потужні агрегати, також для безплужного обробітку. Від Maschio Gaspardo будуть розкидачі, рулонні преси та обприскувачі, від Goweil – прес-підбирачі, прес-обмотувачі та обмотувачі. Телескопічні навантажувачі, серед інших, покажуть: Merlo. Також стенди підготують фірми JAR-MET – виробник польової техніки та SIP – виробник техніки для заготівлі зелених кормів. Ми побачимо високоточні обприскувачі Hardi, Bury та Dominiak. Участь підтвердили Euromilk – виробник кормовозів, гноєрозкидачів, кормоштовхачів – також автономних, Meprozet – виробник бочок і цистерн для гною, Swimer – виробник цистерн для палива та рідких добрив. Будуть запчастини до машин, Kabat приїде з шинами.

– Ми очікуємо на багато нових продуктів і більше пропозицій для аграрництва 4.0. Акцент буде на якості машин і точності їх роботи, – каже Каміль Пеж, директор проекту Agrotech.

Також не бракуватиме підприємств з виробництва добрив, засобів захисту рослин, насіння та кормів для сільськогосподарських тварин.

Золота медаль за інноваційні рішення

Розвиток сільськогосподарської галузі на основі сучасних технологій вимагає співпраці між фермерами та виробниками, сектором досліджень і розробок та установами, що обслуговують сільське господарство. Платформою, що об’єднує ці сторони, власне, і є Agrotech. – Тут фермери отримують поради щодо лікування та розведення, а також отримують знання про субсидії ЄС, – зазначає Каміл Пеж. – Разом із установами, пов’язаними з аграрною галуззю та науковими інститутами, ми знову нагороджуватимемо золотими медалями виставки Agrotech. Тепер учасники виставки можуть надсилати заявки щодо продукції, яку вони представлятимуть під час виставки. Мета проекту – виділити винятково інноваційні рішення, які суттєво впливають на роботу фермерів.

Agrotech приваблює

Вже зараз можна говорити про величезне зацікавлення виставкою як експонентів, так і відвідувачів. Також подію відвідають популярні польські ютубери та інфлюенсери з агроіндустрії. Участь анонсують, серед інших: NIEprofesjonalny, тобто Міхал Новацький, який керує фермою площею 115 гектарів у Тухольському лісі Куявсько-Поморського воєводства. – Для всіх, хто планує взяти участь у виставці на початку лютого, ми запустимо онлайн-продаж квитків. Я закликаю Вас скористатися цією можливістю та скоротити час очікування для входу в наш виставковий комплекс під час заходу, – наголошує Каміл Перз.

Також паралельно з виставкою Agrotech 8 – 10 березня 2024 року відбудеться виставка LAS-EXPO, де будуть представлені новітні технології в деревообробній промисловості та лісокористуванні.

Детальніше: agrotech.pl

Минулорічну виставку AGROTECH відвідали близько 70 000 відвідувачів. Цьогорічна імпреза  в Targi Kielce відбудеться з 8 до 10 березня 2024 року.