Найпотужніший трактор CLAAS отримав нагороду AE50

0

Трактор року 2024, Сільськогосподарська машина 2024  та AE50:

Нова серія XERION 12 від CLAAS отримує три нагороди

Нова серія XERION 12 від CLAAS отримує потрійну нагороду: Трактори, які були представлені влітку 2023 року, отримали нагороди «Трактор року 2024» та «Сільськогосподарська машина 2024» (категорія великих тракторів), а тепер були відзначені нагородою AE50 в США.

Програма AE50 Awards Американського товариства сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE) щорічно відзначає 50 продуктів, які демонструють найвищий рівень інновацій, значний технічний прогрес і вплив на ринок. Разом з шістьма іншими машинами і технологіями CLAAS – TRION 740, CEMOS для тракторів, DISCO 9700 RC AUTO SWATHER, подвійний роликовий привод для DISCO 3600 FRC, VARIANT SMART DENSITY і нова система обмотування сіткою VARIANT – новий великий трактор XERION 12 також був відзначений нагородою. «Ми дуже раді, що нашу нову серію XERION 12 було відзначено нагородою AE50, – підкреслює Johannes Weisbrodt, старший віце-президент підрозділу тракторних систем. «Після двох високих нагород на виставці Agritechnica ця нагорода є ще одним чудовим підтвердженням роботи нашої команди розробників XERION та її багаторічної праці, а також підкреслює інноваційний підхід до серії з численними функціями, які є унікальними в цьому класі продуктивності».

Разом з шістьма іншими продуктами та інноваціями CLAAS, великі трактори серії XERION 12 отримали відому нагороду AE50 Award від Американського товариства сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE).).

Протягом шести років досліджень і розробок нова серія XERION 12 інтенсивно тестувалася на північноамериканських і європейських фермах у різних сферах застосування. Такі інновації, як концепція низьких обертів  двигуна 2.0, надійна і проста у використанні безступінчаста трансмісія CMATIC, максимальна швидкість 40 км/год для TERRA TRAC і 50 км/год для TRAC, потужна низькообертова робоча гідравліка, простора кабіна з безперешкодним круговим оглядом і чотириточковою підвіскою кабіни, а також нові амортизовані гусеничні приводи TERRA TRAC, покликані зробити роботу фермерів ще більш ефективною, продуктивною, прибутковою і комфортною. Завдяки міцній центральній рамі з двома керованими осями унікальна концепція XERION забезпечує неперевершену точність керування, надзвичайну стійкість та збалансований розподіл ваги для безкомпромісного зчеплення та максимального захисту ґрунту.

Серія XERION 12 включає моделі 12.590 та 12.650, які доступні у версії TERRA TRAC з трикутними гусеничними приводами, а на деяких ринках – у версії TRAC з найбільшою доступною комбінацією здвоєних коліс для чотириколісних тракторів. Основні регіони збуту – Північна Америка, Європа, Австралія та Південна Америка.

Переможці будуть представлені на конференції з технологій сільськогосподарського обладнання ASABE з 11 по 14 лютого в Луїсвіллі, штат Кентуккі (США).

Сила більша, ніж потужність: Після нагород «Трактор року 2024» і «Сільськогосподарська машина 2024» (категорія великих тракторів), серія XERION 12 завершує трійку призерів нагородою AE50.

Про серію XERION 12:

Серія XERION 12 включає дві моделі – 12.590 і 12.650, які виробляються для світового ринку у варіантах TERRA TRAC і TRAC на заводі CLAAS в Харзевінкелі. Нові великі трактори були розроблені з урахуванням чотирьох ключових особливостей:

  • Більша рентабельність завдяки низькому споживанню палива, низьким витратам на технічне обслуговування і знос та високій вартості перепродажу.
  • Більша тягова потужність завдяки високому крутному моменту, великій площі контакту, оптимальному розподілу ваги 50:50 за будь-яких умов експлуатації та високій гідравлічній потужності.
  • Підвищений комфорт завдяки великій чотириточковій підвісній кабіні з чудовим круговим оглядом, гусеничним приводом TERRA TRAC з гумовими амортизаторами та зручному кермуванню.
  • Посилена допомога завдяки системам CEBIS, CMOTION, CEMOS і GPS PILOT CEMIS 1200.

Шестициліндрові двигуни Mercedes-Benz об’ємом 15,6 л схвалені для роботи на гідрогенізованих рослинних оліях (HVO) – всі нові машини також спочатку заправляються на заводі екологічно чистим паливом, виробленим з відходів і залишкових матеріалів. Найсучасніші бортові та позашляхові функції для цифрового сільського господарства дозволяють не тільки автоматизувати рульове керування, управління секціями, змінну норму висіву та автоматичне документування, але й оптимізувати продуктивність машини та технологічних процесів за допомогою CEMOS. З кінця 2024 року серія XERION 12 нарешті стане ще більш підключеною завдяки новому CLAAS connect, а потім стане основою для подальшого розвитку в напрямку високої автоматизації робочих процесів і навіть автономії.

Про нагороду ASABE/AE50:

Американське товариство сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE) – це міжнародна наукова та освітня організація, що займається розвитком інженерії для сільськогосподарських, харчових та біологічних систем. Заявки на отримання премії AE50 подаються з усього світу і розглядаються групою міжнародних експертів для визначення 50 найбільш інноваційних та впливових продуктів. У рішенні враховано підвищення ефективності та продуктивності, а також покращення безпеки користувачів.