Україна збільшила експорт меду

0

Експорт меду в Україні у 2019 році збільшився в 1,5 рази в порівнянні з минулим роком, розповів Олександр Лозовицький, керівник експертної групи з питань євроінтеграції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінагрополітики, під час Медового форуму «Україна медова І світ».

Про це повідомляє SEEDS.org.ua

«Проблеми, які ми сьогодні бачимо – простежуваність та фальсифікація – досить важливі та впливають на наш зовнішній імідж», – вважає Олександр Лозовицький.

«Внутрішній ринок у нас перевантажений. Минулий рік був складний. І цьогоріч також непросто. На сьогодні ми бачимо, що в порівнянні з минулим роком, експорт меду в нас збільшився в 1,5 рази, хоча це і сировина. Але цей експорт дає можливість розвиватися галузі в цілому», – коментує посадовець.

«Закон про бджільництво у нас сьогодні ще той, який був орієнтований на промислове бджільництво, на інший устрій і на ті проблеми, які були кілька десятиліть назад. До кінця року ми плануємо оновити 5 документів, зокрема і по реєстрації пасік», – додає пан Лозовицький.