Таїланд цікавиться українськими кормами

0

Таїланд зацікавлений імпортувати українські корма.

Про повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України.

Як зазначається, для допуску товарів на свої ринки Міністерство сільського господарства та кооперативів Таїланду має оцінити українську систему державного контролю виробництва тваринних білків та проінспектувати самі підприємства на предмет дотримання тайського законодавства та вимог.

За оцінками, тайський харчовий ринок щороку зростає на 2-3%. Відповідно, збільшується потреба в кормовій продукції для свійських тварин, передусім курей та свиней.

«Таїланд – одна з багатьох країн, із якими ми співпрацюємо, – коментує Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. – Щодо тваринного білка, цей напрямок співпраці дуже перспективний, оскільки Таїланд входить до четвірки найбільших експортерів курятини в світі, причому щороку обсяги експорту зростають, а з ними і потреба в імпорті кормів та тваринних білків».

Наразі Держпродспоживслужба та Посольство України в Таїланді працюють над організацією візиту тайської делегації задля завершення всіх формальних процедур. Але через пандемію Covid-19 тайська сторона ще узгоджує точні дати такого візиту.